Wstecz
Zestaw Awake Me - świeca i zielona herbata, 2 szt.

Brown House & Tea Zestaw Awake Me - świeca i zielona herbata, 2 szt.

69,00 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 345 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 345 co daje Ci rabat na następne zamówienie 3,11 zł.

Opis

Zestaw Awake Me - świeca i zielona herbata, 2 szt.

Pobudzam. Możesz mnie zaparzyć popołudniu, a rozpalić pod wieczór lub kiedy tylko chcesz. Możesz też spotęgować pobudzenie i użyć nas razem tworząc show aromatów w swoim otoczeniu.

Zestaw awake me set to sposób na stworzenie niesamowitego nastroju wokół siebie. Zielona herbata pobudza i regeneruje, natomiast świeca tworzy orzeźwiający klimat w Twoim otoczeniu. Możesz używać ich osobno lub połączyć obie siły i stworzyć aromatyczny show w dowolnym miejscu! Delektuj się smakiem cytrusowej zielonej herbaty otaczając się cytrusowo-herbacianym zapachem świecy.

Dwie polskie marki, AROMA HOME oraz BROWN HOUSE & TEA, połączyły siły i stworzyły multifunkcyjne zestawy na zbudowanie konkretnego nastroju. Ten, który trzymasz w ręku pomoże Ci odzyskać energię w ciągu dnia i chęć do dalszej pracy. Składniki zawarte w zielonej herbacie skutecznie pobudzają organizm i motywują do kreatywnego myślenia, a cytrusowy zapach świecy tworzy orzeźwiający klimat. Zaparz herbatę, rozpal świecę i pozwól im działać!

Zestaw zawiera:

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Nuta zapachowa:odświeżenie
Czas palenia:do 45 h
Sztuk w opakowaniu:2
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń