Perfumy w wosku pszczelim - Vanilla vanilla Miodowa Mydlarnia
Szczegóły
Termin ważności: | podany na opakowaniu |
Waga: | 15 g |
Kraj producenta: | Polska |
Opakowanie: | szkło |
Cruelty free: | tak |
Dlaczego warto?
Ekspresowa wysyłka
Opcja darmowej dostawy
Gwarancja Triny
Bezpieczne płatności
Każde zamówienie obejmuje także:
Wsparcie przez email lub telefon
Odpowiednie zabezpieczenie produktów
Słodką przekąskę na osłodę dnia
Więcej informacji
Perfumy w wosku pszczelim - Vanilla vanilla Miodowa Mydlarnia subtelna i delikatna wanilia zamknięta w niewielkim słoiczku. Poczuj się niezwykle uwodzicielską i pociągającą już po jednym dotyku.
Twarde perfumy w wosku pszczelim i oleju jojoba, zawierają tylko naturalne i łagodne dla skóry składniki. Nie ma w nich alkoholu i sztucznych substancji zapachowych. Są za to naturalne olejki eteryczne, które uwalniają wyjątkowy, subtelny i trwały aromat. Perfumy uwalniają swój zapach stopniowo i długo utrzymują się na skórze. Są łatwe w użyciu, szybko się wchłaniają i nie pozostawiają na skórze tłustego śladu. Szklany słoiczek, w który są zamknięte, chroni perfumy przed światłem słonecznym, zapewniając im tym samym świeżość i trwałość na dłużej.
Zalety
- uwalniający się stopniowo, delikatny i subtelny zapach
- trwałe
- stworzone na bazie naturalnych składników
- łagodne dla skóry
- łatwe w użyciu
- szybko się wchłaniają
- nie pozostawiają tłustych śladów na skórze
- zamknięte w słoiczku z ciemnego szkła, które przedłuża świeżość i trwałość perfum
Sposób użycia
Nabierz odrobinę kremu opuszkiem palca i wsmaruj w miejsca typowe dla aplikacji perfum: w nadgarstki, za uszami, poniżej obojczyka, lub tam gdzie masz ochotę.
Skład INCI
Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Parfum, Beeswax, Pogostemon Cablin (Patchouli) Leaf Oil, Hexyl Cinnamal*, Linalool*
*składnik olejku zapachowego