Wstecz
Gąbka do makijażu mineralnego - Blending Stamp

Neve Cosmetics Gąbka do makijażu mineralnego - Blending Stamp

36,68 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 183 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 183 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,65 zł.

Opis

Gąbka do makijażu mineralnego - Blending Stamp

Nie pochłania, zapobiega osypywaniu się. Daje efekt perfekcyjnego, jednolitego makijażu bez smug i nierówności. Do kosmetyków sypkich.

Gąbka w kształcie stempla przeznaczona do nakładania produktów w postaci sypkiej, to jest pudrów, podkładów lub innych produktów niezbędnych do stworzenia idealnego makijażu, nadaje się również do produktów płynnych i kremowych. Dzięki sprężystej, gładkiej powierzchni doskonale osadza kosmetyk na skórze bez ryzyka osypywania się. Nie pochłania również kosmetyku, dzięki czemu zużywasz go mniej niż w przypadku gąbki lateksowej czy nakładania palcami. Do tego świetnie go rozprowadza, dając efekt jednolitego pokrycia bez smug i nierówności. Specjalnie opracowany kształt umożliwia aplikację kosmetyków nawet w trudno dostępnych miejscach jak okolice nosa czy kąciki oczu. Fantastycznie i lekko trzyma się ją w dłoni i prowadzi po skórze. Po wykonaniu makijażu można ją szybko i wygodnie oczyścić, aby przygotować do ponownego użytku. Wymiary: wys. 6,0 cm, śr. 3,7 cm w postaci suchej.

 

Działanie:

- perfekcyjnie rozprowadza kosmetyk
- świetnie rozciera
- makijaż bez smug i zacieków

 

Zalety:

- materiał bez lateksu
- pewnie leży w dłoni
- gładka powierzchnia
- kształt kropli
- nadaje się do konturowania twarzys
- zastępuje wszelkie pędzle do makijażu twarzy

 

Sposób użycia:

Zamocz w wodzie aż gąbka zwiększy objętość dwukrotnie, wyciśnij dokładnie, nałóż za jej pomocą makijaż, umyj w wodzie z mydłem, wyciśnij dokładnie i zostaw do wyschnięcia.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Kraj producenta:Włochy
Opakowanie:papier
Cruelty free:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń