Wstecz
Naturalne mydło z ormusem, 100 g

Produkty less waste Naturalne mydło z ormusem, 100 g

12,87 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 64 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 64 co daje Ci rabat na następne zamówienie 0,58 zł.

Opis

Naturalne mydło z ormusem, 100 g

Zawiera ORME - Orbitalnie Przekształcone Pierwiastki Monoatomowe - złoto, iryd, srebro, rod i platynę pozyskane z soli kamiennej.

Bogactwo pierwiastków w soli kamiennej zachowuje doskonałe proporcje dla ciała, dzięki czemu może działać prozdrowotnie i energetyzująco. ORME są przez niektórych uważane wręcz za mistyczne i zdolne do wprowadzenia mózgu w stan theta, który ma wspierać wzrost inteligencji i kreatywności oraz redukcję poziomu odczuwania stresu. Monoatomowe cząsteczki łatwo przenikają przez skórę podczas mycia, ale najlepiej pozwolić im na to przez kilka do kilkunastu minut podczas masażu namydlonej skóry. W tym czasie dokładnie się umyjemy, a zarazem pozwalamy ciału na relaks. Po tym czasie wystarczy się spłukać wodą.

Mydło zostało wykonane ze 100% naturalnych i roślinnych składników, nie ma w nim substancji konserwujących, zapachowych ani barwiących. Nie zawiera wybielaczy, wypełniaczy i chemicznych detergentów. Jest dobre do każdego typu skóry.

Działanie:

  • oczyszcza skórę
  • energetyzuje i zmniejsza stres
  • zwalcza bakterie i wirusy
  • hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów

Zalety:

  • pierwiastki ORME z soli kamiennej
  • bez chemicznych wypełniaczy


Sposób użycia:

Namydlić całe ciało i powolnymi ruchami masować powierzchnię skóry, aby aktywne składniki zaczęły przez nią przenikać w głąb ciała. Taki relaksacyjny masaż powinien trwać kilka, kilkanaście minut, po czym mydło należy spłukać wodą.

Skład INCI:

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Sodium Chloride, Glycerin, Sodium Hydroxide, ORME

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:100 g
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:papier
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń