Scrub do ciała - Kenijskie mango Organic Shop
Szczegóły
Pojemność: | 250ml |
Termin ważności: | nie dotyczy |
Kraj producenta: | Estonia |
Zużyć w ciągu: | 12 miesięcy od otwarcia |
Opakowanie: | plastik |
Dlaczego warto?
Ekspresowa wysyłka
Opcja darmowej dostawy
Gwarancja Triny
Bezpieczne płatności
Każde zamówienie obejmuje także:
Wsparcie przez email lub telefon
Odpowiednie zabezpieczenie produktów
Słodką przekąskę na osłodę dnia
Więcej informacji
Wygładza, odżywia i oczyszcza skórę, wspomaga usuwanie z niej toksyn i głębokich zanieczyszczeń. Ma wyjątkowy, energetyczny zapach.
Niezwykle apetyczny scrub do ciała na bazie cukru trzcinowego, masła shea i organicznego ekstraktu z mango, pobudza zmysły wyjątkowym, energetycznym zapachem, a skórze zapewnia wspaniałe działanie pielęgnacyjne. Wspomaga usuwanie martwego naskórka, toksyn i głębokich zanieczyszczeń, zmiękcza, wygładza i odżywia. Sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy i promienny wygląd, jest wyraźnie bardziej jędrna i elastyczna. Doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, ułatwiając wchłanianie substancji odżywczych z nałożonych kremów, balsamów i olejków.
Działanie:
- pobudza zmysły i dodaje energii
- usuwa martwy naskórek
- oczyszcza skórę
- zmiękcza i wygładza
- przywraca skórze promienny wygląd
Zalety:
- nie zawiera SLS-ów, silikonów i parabenów
- łagodny dla skóry
- zawiera certyfikowane, organiczne składniki
- odpowiedni do każdego rodzaju skóry
- apetyczny i dodający energii zapach
Skład: Sucrose, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Mangifera Indica Fruit Extract*, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Cocamidopropyl Betaine, Aqua, Parfum, Limonene, Linalool, Cl 77492.
*składniki z upraw organicznych.