Cena

36 - 223 zł

Lista produktów  Lily Lolo

 

Najbardziej ceniona marka makijażowa na świecie! Lily Lolo to świetne pudry, podkłady, cienie mineralne, kremy BB i maskary. Trwałe i naturalne!

Oferta Lily Lolo skierowana jest do kobiet, które cenią sobie trwały, perfekcyjnie wykonany, a do tego bezpieczny i łagodny dla skóry makijaż.


Oferta Lily Lolo to świetnej jakości pudry i podkłady mineralne, cienie do oczu (sypkie i prasowane), korektory, róże do policzków (sypkie i prasowane), rozświetlacze, kremy BB i tusze do rzęs. Wszystkie kosmetyki umożliwiają wykonanie naturalnego i pięknie prezentującego się makijażu na każdą okazję. Są trwałe i bardzo wydajne.


Kosmetyki mineralne do makijażu Lily Lolo nie zawierają w składzie drażniących substancji chemicznych, sztucznych barwników, parabenów, nanocząsteczek i wypełniaczy. Są w 100% naturalne, pozbawione talku i dodatków zapachowych. Nie zatykają porów skóry, mają właściwości antybakteryjne i pielęgnacyjne, pozwalają skórze swobodnie oddychać, nie podrażniają oczu.


W swoich produktach marka Lily Lolo nie stosuje produktów pochodzenia zwierzęcego. Wszystkie kosmetyki są odpowiednie dla wegan oraz wegetarian i mogą być stosowane do każdego typu skóry.


 Kraj produkcji: Wielka Brytania


Testowane na zwierzętach: nie


Nagrody: marka Lily Lolo ma na swoim koncie wiele wyróżnień, m.in. WINNER Natural Health International BEAUTY AWARD 2016

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń