Lista produktów  Madara

Wyjątkowe kosmetyki Madara do zaawansowanej pielęgnacji skóry. Orzeźwiające toniki, wygładzające maseczki, pachnące mydła i wiele więcej!

Kosmetyki Madara wytwarzane są na bazie aktywnych składników ziół i kwiatów zbieranych w rejonie Bałtyku. Są to kosmetyki naturalne i organiczne, nie zawierają syntetycznych i uznawanych za szkodliwe składników, mają certyfikat ECOCERT. Większość kosmetyków jest odpowiednia dla wegan.

Oferta Madara skierowana jest do kobiet, które wymagają od kosmetyków nie tylko bezpiecznego, ale przede wszystkim skutecznego działania. Ich formuły zostały opracowane w taki sposób, żeby domowa pielęgnacja była na tak zaawansowanym poziomie, jak pielęgnacja w gabinecie kosmetycznym.

Do wytwarzania kosmetyków Madara stosuje wyłącznie ekologiczne czynniki oczyszczające. Wszystkie kosmetyki mają podlegające recyklingowi i przyjazne środowisku opakowania. Nie są poddawane testom na zwierzętach, a podczas ich produkcji wykorzystuje się energooszczędne wyposażenie.

Kosmetyki Madara są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry. W ofercie znajdują się m.in. intensywnie działające kremy, olejki, sera i maseczki do twarzy, toniki, kosmetyki oczyszczające, dezodoranty i mydła.

Kraj produkcji: Łotwa
Testowane na zwierzętach: nie
Certyfikat: ECOCERT


Nagrody i wyróżnienia:
- Nagroda Green Dot „Najbardziej Zielona Firma”
- Europejska Nagroda za Zarządzanie Projektem „Najlepsze Zarządzanie Nowym Projektem”
- 3 nagrody magazynu promującego styl życia SHAPE „Najlepsi w kategorii:  Piękno”
- Creative  Excellence  Festival  ADWARDS, nagroda w kategorii „Projekt graficzny”
- WWF w Wielkiej Brytanii wybrało firmę MÁDARA jako jeden z siedmiu pozytywnych przykładów firm z całego świata w raporcie o zrównoważonym rozwoju „Deeper Luxury”, gdzie stawia ją jako wzór dla luksusowych marek kosmetycznych.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń