Filtrowanie

Cena

12 - 57 zł

Zaawansowane szukanie

Lista produktów  Khadi

Kosmetyki Khadi to przede wszystkim bogactwo naturalnych, indyjskich ziół i olejków znanych z dobroczynnego wpływu na urodę. Khadi słynie z całkowicie naturalnych farb do włosów, a zioła w nich zawarte pochodzą z najlepszych części zbiorów.

Farby Khadi nie tylko nadają włosom piękny, naturalny kolor, ale też ekstremalnie je odżywiają. Henna, indygo, amla, bhringaraj, neem i inne rośliny sprawiają, że włosy po koloryzacji zyskują optyczną objętość, są wzmocnione i bardzo błyszczące.
W ofercie firmy Khadi znajdują się również ekskluzywne kosmetyki według ajurwedyjskich receptur do kompleksowej pielęgnacji  włosów (szampony, odżywki, olejki), twarzy i ciała (aromatyczne maseczki, kremy, olejki do masażu i do kapieli). Kosmetyki Khadi oparte są na olejach ekologicznych i zawierają oryginalne indyjskie zioła. Brak w nich syntetycznych barwników, nie zawKosmetyki Khadi to przede wszystkim bogactwo naturalnych, indyjskich ziół i olejków znanych z dobroczynnego wpływu na urodę. Khadi słynie przede wszystkim z całkowicie naturalnych farb do włosów, a zioła w nich zawarte pochodzą z najlepszych części zbiorów. ierają oleju mineralnego a opakowanie jest zdatne do recyklingu.

Certyfikaty: certyfikat naturalności BDIH, który potwierdza, że naturalne pochodzenie składników oraz gwarantuje, że w składzie farb nie ma żadnych konserwantów, utleniaczy, sztucznych barwników, i wspomagaczy kolorów.

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj pochodzenia: Indie

Więcej

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń