Hydrophil ekologiczne akcesoria

Kategorie

Wyczyść filtr
Hydrophil ekologiczne akcesoria

Hydrophil ekologiczne akcesoria

Cenisz naturalną pielęgnację i zawsze poszukujesz rozwiązań zgodnych z tym duchem? Koniecznie sprawdź markę Hydrophil, która oferuje między innymi bambusowe szczoteczki do zębów!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Ich popularność jest na tyle wysoka, że doczekały się wielu podróbek. Spokojnie! U nas znajdziesz tylko oryginalne szczoteczki Hydrophil, do tego oferujemy akcesoria i inne produkty do higieny jamy ustnej tej marki.

W ekologicznym duchu

Firma Hydrophil jest nie tyle etyczna, co ekologiczna. Już sama nazwa oddaje ducha marki – mianowicie „hydrophil” oznacza miłośnika wody. Jej działania są dowodem na to, że dbanie o środowisko nie jest tylko pustym sloganem, ale misją. Produkcja odbywa się w sposób jak najmniej naruszający naturalne zasoby oraz jak najmniej wykorzystujący wodę (tzw. water neutral). Dodajmy do tego, że producent postawił sobie za cel oferowanie wyłącznie wegańskich produktów, a przy tym bardzo dba o etyczną politykę zatrudnienia. Do tego przeznacza 10% swoich zysków na działania ekologiczne fundacji Viva con Aqua, w tym budowanie studni w Nepalu. Firma ponadto została nagrodzona na największych międzynarodowych targach ekologicznych w Norymberdze za promocję ekologicznych rozwiązań w zakresie pielęgnacji i codziennej higieny – głównie została doceniona za wprowadzenie na rynek szczoteczek bambusowych z kolorowymi końcówkami i z wygodnym etui, co przyczyniło się do wzrostu zainteresowania takimi akcesoriami oraz samą ekologią.

Kolorowe bambusowe szczoteczki Hyrophil dla całej rodziny

Hydrophil jako pierwsza firma na rynku zauważyła, że konsumenci kupują przede wszystkim oczami i cenią również estetykę. Z tego względu wprowadziła naturalne bambusowe szczoteczki dla zębów z kolorowymi końcówkami – najpopularniejsze to niebieska, czerwona i zielona. Szczoteczki mają różną twardość włosia, dzięki czemu bez problemu dobierzesz idealne akcesorium pod swoje potrzeby. Dostępne są również szczoteczki dla dzieci z miękkim włosiem. Rączka szczoteczki wykonana jest z biodegradowalnego bambusa, a włosie zostało wykonane z nylonu pozbawionego BPA. Niezwykle wygodnie trzyma się taką szczoteczką w dłoni i dba o codzienną higieną jamy ustnej.

Niezbędne akcesoria w łazience od Hydrophil

Jeżeli zdecydowałaś się na bambusową szczoteczkę, dobierz ekologiczne etui, które zabezpieczy ją przed zanieczyszczeniem, dzięki czemu dłużej pozostanie higienicznie czysta. Etui przyda Ci się również, kiedy często podróżujesz. Możesz również wybrać stojak na szczoteczkę, dzięki czemu zawsze wygodnie po nią sięgniesz, a po myciu będzie miała czas, żeby wyschnąć, co jest bardzo ważne w przypadku bambusowych szczoteczek – w ten sposób zapobiegniesz rozwojowi bakterii. Z innych akcesoriów warto wymienić biodegradowalny kubek do płukania ust, występujący w różnych kolorach, wykonany z materiału arboblend, który jest wytrzymały, bezpieczny i może być całkowicie poddany recyklingowi.

Kompleksowa higiena jamy ustnej

Mycie zębów to nie sprowadza się tylko do czyszczenia ich szczoteczką, dlatego marka Hydrophil oferuje również inne produkty niezbędne do higieny jamy ustnej. Jest to ziołowy płyn do płukania ust, za pomocą którego pozbędziesz się resztek pokarmowych z przestrzeni międzyzębowych i nadasz oddechowi przyjemny, świeży zapach. Musisz przy tym wiedzieć, że to koncentrat, który starcza aż na 130 litrów preparatu! Wystarczą 3 krople, abyś uzyskała płyn do płukania ust, a jeżeli lubisz intensywniejsze działanie, możesz dodać ich więcej. Jeżeli masz wrażliwe zęby, sięgnij po olejek do wrażliwych zębów na bazie takich olejków eterycznych jak z szałwii, sezamu, anyżu i kardamonu – olejek wspiera naturalne funkcje błony śluzowej jamy ustnej i pomaga zwalczyć bakterie. Po myciu zębów czasem możesz odczuwać dyskomfort, szczególnie jeśli korzystasz z silnych past do zębów, które wysuszają kąciki ust – wtedy wystarczy zastosować odżywczy balsam do ust Hydrophill. Wspominamy o nim nie bez powodu, ponieważ sprzedawany jest on zgodnie z kolejną szczytną ideą „zero waste” – po zużyciu wystarczy odesłać produkt do ponownego napełnienia!

Niemiecka marka z Hamburga

Twórcami marki są trzej przyjaciele z Hamburga, a mianowicie Christoph, Sebstian i Wanja, będący jednocześnie wolontariuszami organizacji non-profit Viva con Agua de St. Pauli e.V. zwracającej m.in. uwagę na wyczerpujące się zasoby wody pitnej. Doskonale zdawali sobie sprawę, że problemem współczesnej produkcji jest nadmierne wykorzystywanie wody oraz stosowanie materiałów nienadających się do recyklingu, dlatego zdecydowali się stworzyć markę oferującą innowacyjne i bezpieczne dla środowiska produkty higieniczne. Najpierw, w lipcu 2012 roku, powstał blog o wodzie poruszający tematykę między innymi szanowania naturalnych zasobów, a później – latem 2013 roku – podczas rowerowej wycieczki po Hamburgu twórcy zdecydowali się na założenie biznesu zgodnego z własnymi przekonaniami i z duchem dbałości o środowisko. Przyjaciele zatem nie tylko poprzez swój biznes, ale także blog i działania ekologiczne chcą przybliżyć aspekty zrównoważonej produkcji.

Wybierając oryginalne szczoteczki bambusowe Hydrophil, masz pewność co do wysokiej jakości włosia, bezpiecznych barwników użytych w farbie, a także że przyczyniasz się do dbałości o środowisko.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń