Filtrowanie

Cena

4 - 80 zł

Zaawansowane szukanie

Lista produktów  Natura Siberica

Rosyjskie kosmetyki naturalne Natura Siberica z dzikimi ziołami syberyjskimi i olejami. Widocznie poprawiają kondycję skóry i włosów.

Natura Siberica to rosyjska marka kosmetyków naturalnych, która w swoich recepturach wykorzystuje zioła i rośliny pozyskiwane z dziewiczych terenów Syberii oraz upraw ekologicznych. Jako pierwsza w Rosji, marka Natura Siberica otrzymała certyfikat COSMOS - przyznawany przez COSMOS Standard AISBL i potwierdzający naturalne składy kosmetyków zgodnie z obowiązującymi normami. Na wielu produktach marki Natura Siberica można znaleźć też certyfikat Ecocert i ICEA, a od niedawna także BDIH.

Kosmetyki Natura Siberica bazują na roślinach i ziołach, które zbiera się w naturalnych warunkach ich wzrostu, podczas tak zwanych “dzikich zbiorów”. Poza bogactwem syberyjskich ziół i ekstraktów roślinnych, w kosmetykach Natura Siberica znajdują się również oleje roślinne i składniki pozyskiwane z kontrolowanych upraw ekologicznych. Starannie opracowane receptury mają służyć poprawie kondycji włosów, skóry twarzy i całego ciała. Wykazują wyjątkowe działanie pielęgnacyjne: odżywiają, nawilżają, regenerują i chronią. Są przy tym łagodne i bezpieczne dla skóry. Nie zawierają SLS-ów, parabenów, olejów mineralnych. Nie są testowane na zwierzętach.

Kosmetyki Natura Siberica wyróżnia nie tylko ich wysoka jakość, ale również szeroka gama produktów w bardzo atrakcyjnych cenach oraz wyjątkowy design opakowań.

Certyfikaty: Ecocert, ICEA, Cosmos Standard

Nagrody:
- Najlepsze “zielone” kosmetyki, Cosmoprof 2012 w Bolonii
- Najlepszy produkt do pielęgnacji twarzy 2014 dla mydła Detox - Cosmeeting Paris 2014
- Symbol “Ikona Rosji” 2014

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Rosja
Więcej

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń