Kategorie

Wyczyść filtr

Ecoffee Cup kubki bambusowe

Może się wydawać, że jeden kubek nie zmieni świata, ale możesz mieć aktywny udział w tych zmianach. Wybierz Ecoffee Cup i przysłuż się planecie!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Każdego roku na świecie dystrybuowanych jest około 600 miliardów kubków papierowych i plastikowych, z czego ponad 100 miliardów trafia na wysypiska... Niestety większość z nich nie nadaje się do recyklingu i kompostowania. Aby pomóc środowisku i nie przyczyniać się bardziej do jego zanieczyszczenia, wybieraj zawsze opakowania wielokrotnego użytku jak te marki Ecoffee Cup. To nowa generacja kubków na wynos – stworzone zostały z włókien bambusowych, są wolne od BPA i ftalanów. Nie tylko są bezpieczne dla Twojego zdrowia, ale są po prostu przepiękne! Mnóstwo kobiecych i designerskich wzorów sprawi, że już nigdy tego kubka nie wypuścisz z dłoni!

Bambusowy kubek wielokrotnego użytku Ecoffee

Historia pierwszych papierowych kubków rozpoczyna się w 1907 roku. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło i to kubki plastikowe zaczęły się pojawiać w firmach, na wydarzeniach, a nawet w domach. Są lekkie, łatwo do zgniecenia, a przy tym nie absorbują płynów. Jednak nie nadają się do ciepłych napojów, szczególnie że dzisiaj coraz częściej mówi się o szkodliwości plastiku. Tym bardziej istnieje konieczność budowania świadomości i troski o naszą planetę, a także sięganie po biodegradowalne kubki. Takimi właśnie są kubki Ecoffee Cup, które doskonale wpisują się w ochronę środowiska. Wykonane zostały z najbardziej zrównoważonego, naturalnie organicznego, biodegradowalnego włókna bambusowego i skrobi kukurydzianej niezawierającej GMO. Przypominają po prostu gruby karton, są przy tym bardzo poręczne. Są też bardzo lekkie, a co ważne – odpowiednie nawet na gorące płyny!

Do gorących płynów i mycia w zmywarce

Bambusowe włókno jest naturalnie sterylne, nie musisz się więc obawiać, że jakieś zapachy czy smak przedostaną się do Twojego napoju – zawsze będzie smakować tak samo wyśmienicie. Pokrywka i rękaw zabezpieczający przed gorącem wykonane są z matowego, spożywczego silikonu, który został zaprojektowany specjalnie dla gorących płynów. Co istotne, pokrywka jest z rodzaju „niekapka”, to znaczy, że jest idealna do zabrania wszędzie tam, gdzie zechcesz. To nie wszystko! Kubek bambusowy Ecoffee Cup nadaje się do mycia w zmywarce, co jest niezwykle praktyczne i pozwoli cieszyć się nim przez długie lata. Produkt nie nadaje się jednak do używania w kuchence mikrofalowej i pamiętaj, że im delikatniej będziesz się z nim obchodzić, tym dłużej zachowa nowy wygląd i będzie trwalszy.

Zabawne, urocze i fantazyjne wzory

Ecoffee Cup dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Możesz wybierać spośród zabawnych i współczesnych; jasnych, żywych kolorów czy klasycznych i subtelnych. Z powodzeniem dobierzesz ulubiony kubek do swojego stylu czy nastroju. Dzięki temu kubki z bambusa są na pewno ciekawsze od nudnych konkurentów z tworzyw sztucznych czy stali nierdzewnej. W ofercie znajdziesz wzory inspirowane pracami brytyjskiego artysty, grafika, poety i działacza społecznego – Williama Morrisa. Był ściśle związany z ruchem Arts and Crafts i przyczynił się do odrodzenia tradycyjnej sztuki włókienniczej i metod produkcji. Wyróżniał się wielkim zaangażowaniem i szacunkiem dla środowiska. Przydatny i piękny – te słowa Williama odzwierciedlają kubki Ecoffee.

Chroń środowisko z Ecoffee Cup!

Średnia długość życia kubka jednorazowego wynosi 13 minut, a przez to, że zawierają plastik, tylko 1% z produkowanych kubków podlega recyklingowi. Eksperci szacują, że w ciągu trzech ostatnich dekad na wysypisko trafiło aż 2 biliony kubków. Dla zobrazowania zapis tej liczby jest dokładnie taki: 2 000 000 000 000 – ilość zer jest przerażająca, prawda?

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń