Klareko kosmetyki dla domu

Kategorie

Wyczyść filtr
Klareko kosmetyki dla domu

Klareko kosmetyki dla domu

Klareko to manufaktura kosmetyków dla domu, która czerpie wprost z natury i z tradycji. Jej założenie jest takie, aby wprowadzić do domu naturalny klimat warmińskich jezior, łąk i lasów.

Czytaj więcejCzytaj mniej

W Triny codziennie udowadniamy, że odpowiedzialny wybór środków czystości oraz chemii domowej ma niebagatelny wpływ nie tylko na środowisko, ale przede wszystkim na zdrowie. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć polskiej marki KLAREKO, która oferuje coś więcej niż tylko bezpieczne i ekologiczne środki do czyszczenia czy prania. Oferuje przede wszystkim bezpieczeństwo oraz troskę o naturę i otoczenie!

Środki czystości Klareko wprost z malowniczej Warmii

Klareko to polska marka oferująca naturalne środki czystości. Za jej nazwą ukrywają się dwie kobiety, a mianowicie Marta, zakochana w dobrodziejstwie ziół i natury, oraz Karina, która sama siebie nazywa „specjalistą od zawracania chmur”. Z ich pasji powstały liczne produkty, które będą wspierać Cię w codziennych czynnościach, począwszy od szorowania toalety, pucowania płytek, czyszczenia piekarników i kuchenek, przez pranie delikatnych tkanin czy odplamianie tych już spisanych na straty, a skończywszy na chwili relaksu i odpoczynku, które zapewnią Ci odświeżacze powietrza.

Klareko w kontrze do współczesnej chemii domowej

Współczesna chemia domowa jest wręcz naszpikowana substancjami potencjalnie drażniącymi i szkodliwymi dla naszego zdrowia. Mowa tu o bardzo szkodliwych ftalanach, reaktywnych związkach chloru, triclosan, benzenie, formaldehydzie, terpenie, rozjaśniaczom optycznym i wybielaczom stosowanych w środkach do prania, nie wspominając o sztucznych i uczulających substancjach zapachowych. Każdy z takich dodatków nie pozostaje bez wpływu na środowisko i komfort.

Dlatego też produkty czyszczące i piorące Klareko zawierają wyłącznie bezpieczne i ekologiczne związki chemiczne oraz składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego. Zapachy uzyskiwane są poprzez świadomy i odpowiedzialny dobór naturalnych olejków eterycznych.

Aromaterapeutyczna moc olejków eterycznych

To, co jest największym atutem marki Klareco, to fakt, że składy wszystkich produktów wchodzących w ofertę są niezwykle proste, a przy tym tradycyjne, takie jak stosowały nasze babcie. Nie ma tu miejsca na substancje potencjalnie szkodliwe, na trującą chemię czy syntetyczne zapachy – tutaj rządzą przede wszystkim naturalne olejki eteryczne! To one nadają wspaniały aromat używanym produktom, roztaczają po wnętrzu cudowny, odświeżający zapach i wprowadzają w dobry nastrój. Taki zapach słodkiej pomarańczy i lawendy wprowadzi w relaksujący nastrój, a różowego grejpfruta i mięty – orzeźwi umysł i da kopa do działania. Odpowiednie nuty zapachowe znajdziesz w każdym produkcie, ponieważ występują w różnych wariantach.
Oczywiście marka Klareko nie zapomniała również o osobach uczulonych na te substancje i oferuje również warianty bezzapachowe, czyli bez olejków, aby zminimalizować ryzyko powstania reakcji uczuleniowej.

Ekologiczne kosmetyki Klareko dla domu

W przypadku produktów Klareko powinniśmy mówić o kosmetykach dla domu, i to w tym najlepszym wydaniu, bo ekologicznym, wegańskim i po prostu naturalnym. Taki fenomenalny mus czyszczący lub uniwersalny płyn nie tylko pomogą Ci perfekcyjnie wypucować łazienkę i kuchnię, ale również zadbają o powierzchnie, zatem są mniej podatne na zabrudzenia. Środki piorące dodatkowo chronią ubrania i tkaniny, przez co dłużej zachowują nowy wygląd.

Tak to właśnie wygląda – Klareko nie tylko czyści, ale przede wszystkim dba o Twoje otoczenie i o bezpieczeństwo, w tym domowników i zwierząt, ponieważ w produktach zastosowano wyłącznie sprawdzone składniki, abyś po prostu nie ryzykowała swojego zdrowia i zdrowia Twoich bliskich.

Klareko podejmuje wyzwanie dla świeżych i pachnących ubrań

Jedną z głównych kategorii w ofercie marki Klareko są środki piorące. I tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne produkty, które pozwolą Ci zadbać o ubrania, zasłony, ręczniki, obrusy i wszystko inne, co codziennie wkładasz do pralki. Proszki do prania nie zawierają żadnych utrwalaczy czy wybielaczy, przez co kolory dłużej zachowują świeżość, a tkaniny nieskazitelny wygląd, bo zastosowane substancje dodatkowo chronią włókna materiału. Taki płyn do płukania nada ultramiękkości i wspaniałego zapachu, przez co będziesz się czuć, jakbyś założyła na siebie ledwo co wyprane ubranie. Nie brakuje również odplamiaczy jak mydło odplamiające czy mydło hipoalergiczne, które usuną nawet uporczywe plamy.

Powietrze ma być czyste i orzeźwiające, a sama czynność sprzątania ma sprawiać radość tak jak mazurskie lato, a nie wymagać zakładania masek i rękawic ochronnych. Dzięki polskiej marce Klaero zadbasz o bezpieczną czystość swojego domu!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń