Moja Farma Urody

Kategorie

Wyczyść filtr
Moja Farma Urody

Moja Farma Urody

Karmi skórę

Kosmetyki Moja Farma Urody powstają z soków, owoców, warzyw, ziół, nasion oraz świeżych olejów. Powstają niespiesznie wśród ekologicznych, pięknych podlaskich łąk, pól i lasów położonych na obszarze Natura 2000.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Zapraszamy na podlaskie łąki, na których łagodnie szumi wiatr, a delikatne promienie słońca rozpieszczają skórę, kiedy Ty rozkoszujesz się zapachem świeżo skoszonej trawy. Oprowadzi Cię Monika oraz Marta, dwie siostry, które stoją za polską marką Moja Farma Urody i naturalnymi kosmetykami powstającymi wyłącznie na bazie rodzinnych zielarskich receptur.

Kosmetyki z Puszczy Białowieskiej

Polskie kosmetyki Moja Farma Urody wytwarzane są według receptur przygotowanych przez Monikę Górską, która czerpie z pokoleniowej, rodzinnej wiedzy o zielarstwie i ziołolecznictwie. Co istotne, bazą kosmetyków są wyłącznie świeże rośliny – zioła, kwiaty, warzywa i owoce – z otuliny Puszczy Białowieskiej. Kluczem jest tu ekologiczna manufaktura, na której rządzi spokój i powolny rytm, co jest niezbędne, aby rośliny rosły zgodnie ze swoimi naturalnym zegarem, niepospieszane przez człowieka. Rezultatem takiego podejścia jest oferta z kosmetykami naturalnymi, które wyróżniają się unikalnym składem i wyjątkowymi właściwościami pielęgnacyjnymi.

Moja Farma Urody – nakarm skórę naturalnym pięknem

Monikę w pomysłach wspiera Marta, jej siostra. Obie wierzą, że tylko nasycenie skóry substancjami płynącymi z jadalnych roślin gwarantuje świetne efekty. Są przekonane, że skóra jako bardzo duży organ jest w stanie wchłonąć nawet 70 procent tego, co na nią nałożysz. Dlatego stawiają na tak zwane naturalne pożywienie dla skóry. Maliny, jagody, truskawki, jarmuż, pokrzywa, marchew, brokuły – to tylko niektóre ze stosowanych w kosmetykach Moja Farma Urody owoców i warzyw. Wymienione składniki wyróżniają się ciekawym i bogatym składem, są pełne witamin, minerałów, aminokwasów, antyoksydantów, flawonoidów, a jednocześnie pomagają zadbać o skórę. Dzięki temu w każdej okazji i przy każdym świetle Twoja cera będzie wyglądać perfekcyjnie, nawet bez makijażu.

Allelopatia i rolnictwo ekologiczne

Moja Farma Urody do ochrony roślin stosuje wyłącznie tworzone własnoręcznie wyciągi z pokrzywy i skrzypu, do tego używa ekologicznych nasion warzyw i ziół. Jest to o tyle ważne, bo cały zbiór odbywa się w zgodzie z naturą i marka bazuje na starodawnej wiedzy o wzajemnym działaniu na siebie roślin, tak zwanej allelopatii. To nie tylko wiedza, jakie rośliny siać obok siebie, ale też świadomość, jakie substancje działają na nie dobroczynnie. Takie podejście jest gwarancją, że pozyskane w ogrodzie zielarsko-warzywnym wyciągi do kosmetyków Moja Farma Urody mają pełną moc pielęgnacyjną!

Rytm natury to nie tylko stosowanie przyjaznych środków ochronnych, ale też uprawianie ogrodu zgodnie z kalendarzem biodynamicznym, który określa termin przygotowania gleby, sadzenia, pielęgnacji i zbiorów według cykli księżyca.

Polska marka kosmetyczna Moja Farma Urody bardzo mocno angażuje się w dbałość o naturę i środowisko, chroni również ptaki i inne gatunki zwierząt, które przebywają na terenie rodzinnej farmy. Chętnie się też dzieli swoim doświadczeniem i otoczeniem, ponieważ współpracuje z uczelniami i przez to wielu doktorantów korzysta z pięknie zielonych i zamieszkałych przez różne zwierzęta terenów, by przeprowadzić badania naukowe.

Jedyny w Polsce producent octów ziołowych do pielęgnacji

Oferta marki Moja Farma Urody stale się rozszerza. Zaczęła od takich stałych produktów jak toniki do pielęgnacji poszczególnych typów cery. Mamy więc łagodzący tonik do cery wrażliwej, tonik nawilżający do cery normalnej i suchej, a także liftingujący tonik, z którego pomocą wygładzisz skórę i zahamujesz proces powstawania nowych zmarszczek. Oprócz toników i olejów upiększających, czyli skoncentrowanych ziołowych eliksirów, które wspaniale wygładzają, napinają i odżywiają, marka Moja Farma Urody postawiła również na pielęgnację od wewnątrz. Chodzi o octy ziołowe, które witaminizują organizm od środka. Jakie jest ich zadanie? Szybkie odżywienie, dodanie witamin w naturalny sposób, przyspieszenie regeneracji i poprawa elastyczności. Dlatego octy również bazują na samych ziołach lub mają niewielki dodatek warzyw, które wzmacniają ich działanie.

Co ważne, Moja Farma Urody to prawdopodobnie pierwszy producent octów tego typu w Polsce, a może i w całej Europie.

Moja Farma Urody – rodzinne kosmetyki o światowym zasięgu

Polskie kosmetyki naturalne Moja Farma Urody pod nazwą Skinbiofood dostępne są na całym w świecie – w Europie, USA, Australii, Kanadzie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Są wszechobecne na rozmaitych targach ekologicznych i promujących naturalną pielęgnację. Mimo tego, że marka obecna jest niemal wszędzie, tworzy ograniczoną ilość kosmetyków, co również jest związane z wielkością zbiorów oraz sezonowością. Niektóre kosmetyki firmy Moja Farma Urody są dostępne na przykład tylko do trzech miesięcy po zbiorach. Dzięki temu produkty są świeże, aromatyczne i po prostu niesamowite!

Manufaktura wypełniona jest kwiatami i ziołami, pełnymi energii, z której mogą teraz czerpać kobiety na całym świecie. Dzięki recepturom zielarskim, które są w rodzinie od pokoleń, kosmetyki marki Moja Farma Urody wyróżniają się cudownymi właściwościami. Nakarm więc swoją skórę i wybierz najlepszy kosmetyk dla siebie z oferty Triny!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń