Shamasa perfumy w kremie

Kategorie

Wyczyść filtr
Shamasa perfumy w kremie

Shamasa perfumy w kremie

Fascynacja bogactwem roślin, ziołami i ich cudownymi właściwościami – tak w skrócie można opisać markę Shamasa, która oferuje kosmetyki roślinne do codziennej pielęgnacji skóry oraz wyjątkowe balsamy zapachowe.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Producent w swej ofercie oferuje również henny oraz inne tradycyjne produkty oparte na ziołach. Nie brakuje również zapachów zamkniętych w korowych pudełeczkach, które są w formie kremu i aplikowane na skórę przenoszą do cudownych tropików, kwitnących ogrodów czy też do świątyń wypełnionych kadzidłem.

Kosmetyki roślinne Shamasa

Kosmetyki spod szyldu polskiej marki Shamasa powstały poprzez wieloletnią selekcję składników ze sprawdzonych upraw. W ten sposób cechują się wysoką jakością, zwłaszcza że większość składników ma certyfikaty, co już świadczy, że są potężnym arsenałem pielęgnacyjnym! W ofercie Shamasa znajdują się olejki, mydła, hydrolaty i masła, które przeznaczone są do pielęgnacji skóry i włosów. Co ważne, polski producent cały czas testuje nowe możliwości, słucha też klientów, aby wprowadzać coraz to nowsze i nowoczesne kosmetyki, których właściwości sięgają tradycyjnego ziołolecznictwa.

Naturalne perfumy w kremie Shamasa

Główną ofertą marki kosmetycznej Shamasa są olejki oraz mydła roślinne, których jakość nie podlega żadnej wątpliwości, ale na szczególne uznanie zasługują naturalne perfumy na bazie wosku pszczelego. Dlaczego? Bo prędzej możemy je nazwać balsamami – forma kremu pozwala nałożyć je na tętniące miejsca na ciele, a przez to, że nie zawierają alkoholu, są bezpieczne do stosowania nawet przy wrażliwej skórze. Ich bazą stanowią olejki oraz esencje roślinne i owocowe. Bogata gama zapachów jest tak zróżnicowana, że na pewno znajdziesz ulubione perfumy dla siebie – czy to świeże i rześkie nuty, kwiatowe zmysłowe akordy czy bogate i ciężkie aromaty kadzidła.

Warto wspomnieć o tym, że balsamy zapachowe Shamasa zapakowane są w pudełka z kartonu z recyklingu, a sam krem znajduje się w rękodzielniczym, odkręcanym słoiczku z kory. To niewątpliwie fantastyczny pomysł na prezent i świetny kosmetyk, który warto mieć ze sobą!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń