Środki czystości Mayeri

Kategorie

Wyczyść filtr
Środki czystości Mayeri

Środki czystości Mayeri

Produkty z chemii gospodarczej Mayeri Sensitive to zdrowsze rozwiązania dla powierzchni, tkanin, środowiska i Twojej rodziny.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Misja marki

Stale rozwijamy nasze produkty, aby zwiększyć ich wydajność i bezpieczeństwo dla konsumentów, a także zmniejszyć ich wpływ na środowisko. Większość naszych produktów została wyróżniona oznakowaniem ekologicznym EU Ecolabel i Nordic Ecolabel. Cenimy bezpieczeństwo i czyste środowisko – przetwarzamy i wykorzystujemy wszystkie nasze odpady produkcyjne, sami wytwarzamy opakowania z tworzyw sztucznych i wykorzystujemy energię odnawialną. Nasze produkty są wykonane ze składników nieszkodliwych dla konsumentów i dla środowiska.

Przestrzegamy zasad programu Responsible Care – Odpowiedzialność i Troska, którego celem jest ciągła poprawa zdrowia, bezpieczeństwa i wydajności środowiskowej. Dołączyliśmy do inicjatywy The Charter Initiative of Responsible Marketing Communications – jest to dobrowolna inicjatywa samoregulacji, która pokazuje zaangażowanie branży w normy dotyczące odpowiedzialnej produkcji kosmetyków i artykułów gospodarstwa domowego w Europie i zwraca uwagę konsumentów na potencjalny negatywny wpływ reklamy. Nasze centrum rozwoju produktu ma siedzibę w Lahti w Finlandii.

Przeznaczone dla:

  • Alergików
  • Osób o wrażliwej skórze
  • Rodzin z małymi dziećmi
  • Konsumentów dbających o zdrowie i środowisko
 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń