Akcesoria dla domu Bambaw

Kategorie

Wyczyść filtr
Akcesoria dla domu Bambaw

Akcesoria dla domu Bambaw

Jesteśmy Bambaw, podbijamy status quo konsumpcjonizmu, opracowując zrównoważone alternatywy dla produktów jednorazowego użytku.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Misja

Odpady, jakie znamy dzisiaj, to wynalazek ludzki, mający mniej niż sto lat. Konsumpcjonizm przyjął zły obrót, dusząc planetę miliardami ton śmieci. Naszą misją jest przemyślenie sposobu, w jaki konsumujemy, i zaoferowanie trwałych alternatyw dla marnotrawnych produktów, które nazywamy zamianami zerowymi odpadami. Nasze swapy zerowe na odpady są wytwarzane z możliwie najniższym śladem ekologicznym i na uczciwych warunkach w całym łańcuchu produkcyjnym.
Bambaw uważa, że możliwy jest bardziej zrównoważony i etycznie świadomy świat, od nas zależy, czy go stworzymy.
Dlatego skupiamy się na budowaniu etycznej społeczności osób zmieniających gry. Wspólnie dzielimy się informacjami, pomysłami i entuzjazmem, które pomagają w rozwoju ruchu zerowego marnotrawstwa.

Założenie Bambaw

W 2015 r. Bracia bliźniacy Max i Augustin byli zszokowani zakresem zanieczyszczenia tworzywami sztucznymi. Zadawali sobie pytanie, jak żyć własnym życiem i jak najmniej marnotrawić, jednocześnie umożliwiając innym to samo. Ich wniosek był prosty: oferowanie alternatywy dla marnotrawnych produktów jednorazowego użytku w celu rozwiązania problemu zanieczyszczenia u źródła.

Lepsze jutro

Nasza podróż właśnie się rozpoczęła. Jesteśmy zdeterminowani, aby pomóc w rozwoju ruchu bez odpadów. Uczynienie transakcji zamiany zerowej ilości odpadów powszechnym, a także dzielenie się informacjami o tym, jak zmniejszyć swój ślad ekologiczny, to kolejne kroki na drodze do świata wolnego od odpadów.

Nie możemy stworzyć lepszego jutra samemu, to od wszystkich zależy, czy wprowadzą drobne, ale znaczące zmiany.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń