Cena

9 - 34 zł

Lista produktów  Planeta Organica

 

Rosyjskie kosmetyki Planeta Organica oparte o olejki i naturalne ekstrakty. Doskonale poprawiają kondycję skóry i włosów!

Kosmetyki marki Planeta Organica spełniają międzynarodowe i bardzo rygorystyczne standardy jakości. Są certyfikowane przez światowe organizacje takie jak BDIH, ICEA i ECOCERT. Stosowane do ich produkcji składniki - organiczne oleje i ekstrakty roślinne pochodzącą z certyfikowanych upraw znajdujących się niemal na wszystkich kontynentach: od Azji, przez Europę, aż do Afryki.

Kosmetyki Planeta Organica bazują na tradycyjnych recepturach stosowanych w 37 krajach. Są łagodne i bezpieczne dla skóry. Nie zawierają SLS-ów, parafiny i olejów mineralnych, parabenów i silikonów. Do ich produkcji nie stosuje się także składników modyfikowanych genetycznie oraz testowanych na zwierzętach. Firma kontroluje pod tym kątem również dostawców surowców, które są wykorzystywane do produkcji kosmetyków.

Gama kosmetyków Planeta Organica to wysokiej jakości szampony, odżywki i maski do włosów, mydła do ciała, kremy i olejki do twarzy oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała. Wszystkie wyróżniają się nie tylko wyjątkowym działaniem, ale też bardzo przyjemnymi zapachami i stylową szatą graficzną opakowań.

Certyfikaty: Ecocert, BDIH, ICEA
 
Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Rosja

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń