Gron Balance

Kategorie

Wyczyść filtr
Gron Balance

Gron Balance

Gron Balance to doskonała propozycja dla wszystkich tych, których interesują ekologiczne alternatywy dla chemii domowej, najlepiej takie, które są dobrej jakości i w korzystnej cenie.

Czytaj więcejCzytaj mniej

W ofercie tej duńskiej marki znajdziesz uniwersalne środki czyszczące, ekologiczne proszki do prania tkanin kolorowych i białych, płyny do naczyń czy płyny do płukania tkanin. Co więcej, wszystkie powstają w synergii ze środowiskiem i mogą być używane przez alergików i astmatyków.

Duńska marka środków czystości i kosmetyków

Gron Balance to duńskie produkty, które są znakiem równości pomiędzy człowiekiem, przyrodą, zdrowiem i portfelem. Oferta marki to głównie ekologiczne środki czystości, które wyróżniają się prostym składem, pozbawionym zbędnych środków chemicznych i takich mogących wywoływać alergie jak perfumy czy barwniki.

Oprócz środków czyszczących i piorących duńska marka, której nazwę należy tłumaczyć jako Green Balance, czyli Zielonowa Równowaga, oferuje również produkty spożywcze oraz kosmetyki. To, co je łączy, to fakt, że są przyjazne dla środowiska i są stosownie certyfikowane przez stowarzyszenia badające zrównoważoną produkcję oraz wpływ produktów na człowieka i środowisko naturalne.
Marka Gron Balance jest obecnie własnością Grupy Dagrofa z Danii, której początki datowane są na 1767 rok.

Środki czystości dla alergików i astmatyków

Produkty Gron Balance powstają pod ścisłą kontrolą Duńskiego Stowarzyszenia Astmatyków i Alergii, którego eksperci badają składniki pod kątem możliwości wystąpienia reakcji alergicznych - dzięki temu masz pewność, że wybierając Gron Balance, wybierasz produkty bez szkodliwych substancji, które mogłyby w trakcie sprzątania podrażniać oczy, skórę czy nawet układ oddechowy. Jest to bardzo ważne szczególnie przy ekologicznych proszkach do prania, które powinny być maksymalnie bezpieczne dla astmatyków i alergików oraz dla osób z wrażliwą skórą.

Sprzątaj w harmonii z naturą

Seria produktów Grøn Balance została opracowana z troską o świat zewnętrzny z pełną koncentracją na skuteczności i zdrowiu człowieka. Dlatego też marka proponuje ekologiczne produkty do sprzątania i czyszczenia takie jak mleczko czyszczące, uniwersalny płyn do różnych powierzchni czy płyn do toalet, które nie wytwarzają gryzących oparów i są bezpieczne dla człowieka i zwierząt domowych. Co więcej, większość z nich jest bezpieczna nawet dla wrażliwej skóry, mimo tego zawsze warto stosować rękawiczki gumowe, chociażby po to, aby nie uszkodzić paznokci przy sprzątaniu.

Certyfikowane produkty ekologiczne dla domu

Wszystkie produkty Gron Balance są znakowane symbolem czerwonej duńskiej wyspy lub zielonym znakiem ekologicznym Europy. Znak The Danish Organic O Label potwierdza, że duńskie władze sprawowały pieczę nad farmą oraz firmami, które brały udział w procesie tworzenia produktu.

Produkty do pielęgnacji, mycia i czyszczenia Green Balance zawsze są znakowane Nordic Ecolabel Swan oraz powstają we współpracy z Asthma Allergy Denmark. Certyfikaty Nordic Swan Ecolabel i EU-Ecolabel świadczą o tym, że produkcja spełnia normy środowiskowe, to jest ani sama produkcja, ani produkt, ani proces jego utylizacji nie są zagrożeniem dla środowiska naturalnego.

Niektóre produkty są znakowane Vegan, co oznacza, że duńska marka Gron Balance gwarantuje, że produkt jest wolny od składników pochodzenia zwierzęcego i że produkcja składników przebiegała bez użycia substancji i środków zwierzęcych.

Green Balance to seria produktów, z których najczęściej korzystasz w życiu codziennym: żywność, higiena osobista dla całej rodziny oraz detergenty. Wybieraj je świadomie i z troską o własne zdrowie - zapewniamy, że duńskie Gron Balance jest świetnym wyborem! Zapraszamy na zakupy w Triny.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń