Starmann

Kategorie

Wyczyść filtr
Starmann

Starmann

Firma Starmann powstała w 2000 roku jako odpowiedź na potrzeby mężczyzn, którzy szukali niezawodnych akcesoriów do golenia i codziennej pielęgnacji.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Dzisiaj firma kojarzona jest głównie z artykułami szczotkarskimi i przyborami do golenia. Obecna jest przede wszystkim w Polsce, ale jej produkty znajdziesz również w Niemczech czy w Holandii.

Naturalne szczotki do pielęgnacji włosów i ciała Starmann

Uznanie klientów Starmann zdobył przede wszystkim szczotkami, które są wykonane w 100% z naturalnego włosia. Do wyboru są: włosie końskie, włosie bydlęce, szczecina świńska, fibra, union, piasawa, basyna, arenga. Takie włosie nie tylko zapewnia łagodne rozczesywanie każdego włoska, bez szarpania i naruszania skalpu, ale też pozwala na długoletnie użytkowanie. Zapomnij więc o tradycyjnych szczotkach, które przyczyniają się do elektryzowania włosów i ich wyrywania. Dzięki naturalnej szczecinie włosy nabiorą blasku i gładkości.

Szczególnie polecane są szczotki do włosów z włosia dzika oraz szczotki do masażu i złuszczania naskórka z tampico. Regularne stosowane nie wymagają zastosowania dodatkowych środków czy kosmetyków, a są bardzo skuteczne! Jest to jak najbardziej zgodne z ruchem zero-waste, kiedy powinniśmy dążyć do ograniczania używanych produktów, które mogą wpływać na stan naszej planety.

Szczotki z naturalnym włosiem Starmann

Kategoria szczotek z naturalnym włosiem nie sprowadza się tylko do pielęgnacji. Oprócz szczotek do masażu ciała, szczotkowania pięt i rąk czy szczotkowania włosów, Starmann proponuje szczotki medyczne oraz przeznaczone do kuchni. Tutaj oferta jest rozbudowana i zawiera takie praktyczne szczotki jak szczotki do mycia butelek, do mycia naczyń, do mycia jarzyn czy mycia garnków. Ekologiczne szczotki drewniane nadają się do kontaktu z żywnością, a ponadto są tak skuteczne, że nie potrzebujesz sięgać po płyny do naczyń czy inne detergenty - czyszczą dokładnie bez rysowania powierzchni. Wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego.

Akcesoria do golenia od oficjalnego polskiego dystrybutora

Polski dystrybutor Starmann zajmuje się dystrybucją takich znanych marek jak MÜHLE, Thiers Issard, DOVO, OMEGA, które świetnie wpisują się w trend tradycyjnego golenia. W tej kategorii znajdziesz brzytwy, pędzle do golenia, maszynki do golenia, a także niezbędne kosmetyki. Akcesoria mają oprawy z metalu, drewna i kamienia, są nawet brzytwy z rączką wykonaną z rogu bawolego czy kości słoniowej zdobionej kutym ręcznie ornamentem. Przykładowo niemiecka marka MÜHLE oferuje pędzle wykonane z naturalnego borsuczego włosia, maszynki do golenia z eleganckimi rękojeściami, natomiast brzytwy Thiers Issard to głównie drewno egzotyczne.

Co więcej, przybory do golenia są dostosowane do golenia na mokro, ponadto firma szczyci się największym wyborem brzytew w Polsce. Starannie wypolerowane brzytwy oferowane przez Starmann mają różne rozmiary i kształty. Dodajmy, że dystrybuowane marki są rozpoznawalne na rynku i mogą się pochwalić stuletnią, jak nie dłuższą tradycją w sztuce golenia!

Polski producent akcesoriów do golenia i szczotek Starmann łączy rękodzieło i technologie XXI wieku. Akcesoria wyróżniają się pięknym designem, przy tym są ergonomiczne, co oznacza, że pewnie leżą w dłoni i bardzo łatwo się je obsługuje. Warto zapoznać się z nimi bliżej, zwłaszcza że wykonane są solidnie, z dbałością o najmniejszy detal, a przy tym są efektywne i na pewno sprawdzą się w Twojej łazience czy kuchni!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń