Norenco płyny do dezynfekcji

Kategorie

Wyczyść filtr
Norenco płyny do dezynfekcji

Norenco płyny do dezynfekcji

Produkty do dezynfekcji Norenco powstają na bazie receptur norweskich, stąd cechują się najwyższą jakością, wydajnością, do tego są przyjazne nie tylko dla skóry, ale również środowiska.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Utrzymanie nieskazitelnej czystości oraz dbanie o higienę rąk jest niezwykle ważne, nie tylko w dobie grypy czy koronawirusa. Strażnikami czystości są wszelkie płyny dezynfekujące, mydła antybakteryjne czy płyny do odkażania powierzchni, które zawierają alkohol w odpowiednim stężeniu, ale również składniki dodatkowe. Dlaczego substancje pomocnicze są ważne? Takie dodatki jak oleje czy gliceryna sprawią, że Twoja skóra się nie wysuszy mimo długiego stosowania. Zatem bez obaw możesz sięgać po płyny i spraye, a to po skorzystaniu z publicznej toalety, a to prowadząc gabinet kosmetyczny. Zwłaszcza jeżeli wybierzesz produkty skandynawskiej marki Norenco, której produkcja środków odbywa się w 99% w Polsce!

Norweska receptura środków dezynfekujących

Produkty do dezynfekcji Norenco to środki do dezynfekcji powierzchni skutecznie odkażające każdy materiał, a przy tym są bezpieczne i nie pozostawiają żadnych smug czy rys, nie powodują też niszczenia samych powierzchni, a przy tym są całkowicie biodegradowalne.
Norenco oferuje produkty biobójcze, posiadające zezwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym. Oznacza to, że produkty zawierają co najmniej jedną substancję czynną, która niszczy, odstrasza, unieszkodliwia, zapobiega działaniu organizmów szkodliwych. Stąd masz pewność, że te produkty naprawdę rozprawiają się z bakteriami!

Antybakteryjne preparaty Norenco zabijają 99,99% bakterii

Zarówno produkty do dezynfekcji rąk, jak i środki do czyszczenia powierzchni Norenco powstają na bazie alkoholu, który wykazuje wysoką skuteczność w walce z bakteriami. Działa bakteriobójczo w 99,99%, co oznacza, że usuwa bakterie i mikroorganizmy w 99,99% ze skóry oraz z takich powierzchni jak: stal, aluminium, ceramika, szkło, plastik, drewno.

Do tego antybakteryjne mydło w płynie nie tylko usuwa bakterie, ale też świetnie usuwa tłuszcz oraz wszelkie zapachy z dłoni, na przykład papierosa, ziemi czy innych podejrzanych substancji, z którymi możesz mieć do czynienia w gabinecie fryzjerskim, kosmetycznym czy w sklepie.

Skuteczne preparaty do dezynfekcji rąk od Norenco

Powszechnie wiadomo, że najskuteczniejszymi preparatami do dezynfekcji dłoni są te zawierające co najmniej 60% alkoholu. Norenco proponuje środki do higienicznej dezynfekcji z wyższym stężeniem alkoholu, zarówno jako zastąpienie mycia dłoni, co jest przydatne w podróży, jak i dodatkowe odkażanie po umyciu wodą, co jest zalecane na przykład w gabinetach kosmetycznych. Przykładowo płyn do dezynfekcji rąk i skóry zawiera 75% alkoholu, ale mimo tego nie powoduje przesuszenia, ponieważ zawiera dodatek gliceryny.

Zaletą produktów do dezynfekcji rąk jest to, że są niezwykle delikatne, a także bezzapachowe i bez barwników. Odpowiednie są do codziennego stosowania.

Wydajne i ekonomiczne pojemności

Produkty Norenco dostępne są w różnych pojemnościach - zarówno 100 ml, 500 ml, 1000 ml oraz 5000 ml. Dzięki temu możesz jednorazowo kupić taniej i więcej, a do tego zyskujesz wydajny i skuteczny płyn, który wygodnie możesz rozlać do mniejszych i bardziej poręcznych opakowań. Tak na przykład płyn do dezynfekcji rąk Hand Desinfeksjon dostępny jest nawet w pojemności 5 l, ale wystarczy, że przelejesz go do małego pojemniczka czy butelki, by zawsze go mieć przy sobie. Przyda się w pracy, w samochodzie czy w torebce na zakupach, wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do dezynfektora, ponieważ ten preparat stosuje się jako dodatkowy zabieg po myciu rąk.

Produkty Norenco polecane do użytku profesjonalnego

Norenco przeznaczone są do użytku profesjonalnego. Środki dezynfekujące i czyszczące sprawdzą się wszędzie tam, gdzie stawiane są wysokie wymagania higieniczne.

Produkty Norenco polecane są do takich miejsc jak:

  • placówki służby zdrowia
  • zakłady przemysłu spożywczego
  • handel żywnością
  • obiekty żywienia zbiorowego
  • laboratoria mikrobiologiczne
  • gabinety fryzjerskie
  • gabinety kosmetyczne
  • solaria, siłownie, baseny i przebieralnie
  • dezynfekcja systemów klimatyzacyjnych

Grupa Norenco istnieje na rynku od 1986 roku i dostarcza wysokiej klasy środki dezynfekujące do zastosowań profesjonalnych. Na polskim i europejskim rynku działa jako polska spółka Norenco Polska sp. z o.o. i w swojej ofercie ma aż 250 produktów, a produkcja środków odbywa się w 99% w Polsce. Zachęcamy do uzupełnienia zapasów niezbędnych środków do dezynfekcji w Triny.pl!

 

Brak produktów tej marki.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń