Receptury Babuszki Agafii

Kategorie

Wyczyść filtr
Receptury Babuszki Agafii

Receptury Babuszki Agafii

Poznaj najpopularniejsze kosmetyki z Rosji, cenione za skuteczność i delikatność w działaniu. Zaufaj recepturom, w których stworzeniu pomogła Babuszka Agafia i ciesz się naturalnym pięknem!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Receptury Agafii należą do ścisłej czołówki rosyjskich kosmetyków. Są one delikatne i skuteczne, a przez to cenione przez wielbicieli naturalnej pielęgnacji. Ponieważ wykorzystują drogocenne właściwości ziół, ich regularne stosowanie pozwala cieszyć się naturalnym pięknem. Miliony klientów z całego świata, w tym z Polski, zaufało już propozycjom Babuszki Agafii. Dowiedz się więcej o tej popularnej marce i zobacz, co potrafią naturalne kosmetyki rosyjskie.

Receptury Babuszki Agafii – historia marki

W czasach wysokiej świadomości ekologicznej coraz więcej osób skłania się ku naturalnym produktom. Poszukiwane są zwłaszcza sprawdzone, tradycyjne receptury, będące efektem stuleci gromadzenia wiedzy. Właśnie taka filozofia przyświeca linii Receptury Babuszki Agafii. Syberyjska zielarka, Agafya Tihonovna Ermakova, od dziecka leczyła powszechne dolegliwości przy pomocy ziół. Wszystko pokazała jej matka, która przejęła potrzebną wiedzę od babki. Rodzinne tajemnice były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Tym samym przez lata powstał pokaźny zbiór ludowych receptur. Ich lecznicze właściwości są często silniejsze od osiągnięć nowoczesnej kosmetologii.

W 2002 roku firma Pervoe Reshenie wprowadziła na rynek linię naturalnych kosmetyków. Oparto ją na recepturach, jakimi posługiwała się Babuszka Agafia. Przetestowano zarówno sposoby syberyjskiej uzdrowicielki, jak i same potrzebne zioła i rośliny. Dzięki szczegółowym badaniom wybrano najskuteczniejsze z nich. Te najlepsze i najbardziej przydatne tworzą bazę produktów z serii Receptury Babuszki Agafii. Światło dzienne ujrzało jeszcze kilka innych linii, m.in. Bania Agafii, Trawy i zioła Agafii, Biała Agafia czy Apteczka Agafii. Przekonanie zielarki, że „każde zioło leczy kłopoty”, przyświeca teraz klientom Pervoe Reshenie z całego świata.

Babuszka Agafia – opinie potwierdzają, że jej kosmetyki łączą jakość z przystępną ceną

Specjaliści z Pervoe Reshenie dokładają starań, aby co roku powiększać ofertę linii Receptury Babuszki Agafii. Formuły są wciąż poprawiane i udoskonalane. Celem jest satysfakcja klienta i wspieranie ludowej wiedzy przez nowoczesne technologie. Kosmetyki rosyjskie łączą w sobie najlepsze cechy tradycyjnych receptur. Są nasycone ziołami, roślinnymi ekstraktami i olejami. Produkty z linii Receptury Babuszki Agafii mają estetyczne, biodegradowalne opakowania i przyjemne zapachy. Są idealne do codziennej pielęgnacji włosów i skóry.

Wiekowe receptury zakładają wykorzystanie nieskażonych składników. Producenci docierają do czystych ekologicznie obszarów i upraw, aby zapewnić klientom najwyższą możliwą jakość. Jeszcze jednym założeniem, jakie spełniają kosmetyki Agafii, jest uniwersalność. Dlatego w obrębie każdej linii odnajdziemy produkty kierowane do różnego rodzaju włosów i typów skóry. Każdy może znaleźć coś dla siebie w bardzo przystępnej, konkurencyjnej cenie.

W serii Receptury Babuszki Agafii królują szampony do włosów. Nie brakuje też balsamów, masek. naturalnych mydeł, a nawet past do zębów. Do bestsellerów marki należą szampony na propolisie. Formuła na cedrowym ziele wzmacnia włosy, a na łopianowym przeciwdziała ich wypadaniu. Inny bardzo popularny produkt to wzmacniająca maseczka drożdżowa Agafii. Skutecznie stymuluje ona porost włosów, a przy tym wykazuje działanie odżywiające.

Certyfikaty przyznane kosmetykom Babuszki Agafii

Przy produkcji Receptur Babuszki Agafii używane są najwyższej jakości składniki. Kosmetyki zawierają przede wszystkim ekstrakty i oleje organiczne o sprawdzonym pochodzeniu. Nadzór nad ich jakością sprawuje stowarzyszenie ECOCERT. Taki certyfikat oznacza, że min. 95% składników ma naturalne pochodzenie. Dodatkowym potwierdzeniem jakości kosmetyków od Babuszki Agafii jest certyfikat ICEA. Oznaczone nim produkty zawierają ekologiczne składniki i nie są testowane na zwierzętach. Ponadto nie zawierają żadnych substancji z listy niedozwolonych składników. Marce nie można przy tym odmówić pionierstwa. Seria Receptury Babuszki Agafii uzyskała certyfikat dla kosmetyków organicznych jako pierwsza na rosyjskim rynku.

Produkty marki nie pochodzą ze zwierząt ani roślin modyfikowanych genetycznie, nie zawierają więc GVO. Uzyskane przez kosmetyki marki Receptury Babuszki Agafii certyfikaty, zamieszczone na opakowaniach konkretnych produktów, świadczą też o braku PEG, SLS, składników barwiących, parabenów i silikonów. Nie znajdziemy tutaj syntetycznych substancji zapachowych, olejów mineralnych ani szkodliwych produktów petrochemicznych. Miejsce wszelkich podejrzanych substancji zajmują w kosmetykach Babuszki Agafii naturalne składniki aktywne.

Warto podkreślić, że produkty z tej linii sprzedaje się w specjalnych, nowych opakowaniach do naturalnych i organicznych kosmetyków. Są one wykonane z polietylenu i nie zawierają polichlorku winylu. Tego typu opakowania są o wiele trudniejsze w produkcji niż ich zwykłe odpowiedniki, ale spełniają wszystkie restrykcyjne wymogi. Każda butelka zawierająca w sobie kosmetyk z linii Receptury Babuszki Agafii jest oznaczona znakiem towarowym serii.

Czym Receptury Babuszki Agafii różnią się od kosmetyków innych marek?

  • Są produkowane w niskich temperaturach. Dzięki temu wszystkie składniki aktywne mogą zachować pełnię swoich właściwości.
  • Za każdym kosmetykiem stoi wielowiekowe doświadczenie syberyjskich zielarzy i uzdrowicieli.
  • Naturalne surowce roślinne są pozyskiwane z czystych ekologicznie obszarów (Syberia, Bajkał). Rosyjski Instytut Roślin i Przetworów Zielarskich pełni nad nimi rygorystyczny nadzór.
  • Podstawą myjącą w Recepturach Agafii jest korzeń mydlnicy lekarskiej. Zawiera on naturalne saponiny i jest bardzo delikatny dla skóry. Zawierające go szampony czy płyny do kąpieli tworzą obfitą pianę.
  • W kosmetykach z tej serii stosuje się łącznie pięć ziół myjących. Pozostałe cztery to amarant, lukrecja uralska, krzyżownica zwyczajna i kachim jedwabisty. Wszystkie zawierają saponiny i delikatnie oczyszczają włosy i skórę. Jako naturalne mydła nie powodują ich wysuszenia.
  • Woda, którą dodaje się do kosmetyków marki Receptury Babuszki Agafii, jest bardzo czysta i „miękka”. Otrzymuje się ją w zakładzie produkcyjnym. Jej oczyszczanie polega na naprzemiennym zamrażaniu i rozmrażaniu. Jakość tej wody potwierdza niezależne laboratorium badawcze „Żywa woda”.
  • Oleje stosowane przy produkcji kosmetyków Babuszki Agafii są tłoczone na zimno. Dzięki temu zachowują swoje szczególne właściwości.
  • Kosmetyki z serii Receptury Babuszki Agafii są bardzo delikatne, a ich skład jest idealny dla alergików.

Czy wobec tych zalet dasz szansę roślinnym produktom stworzonym według przekazywanej od pokoleń wiedzy, którą posiadła Babuszka Agafia? Opinie na temat tych certyfikowanych kosmetyków rosyjskich zachęcają do zaufania tradycyjnym, ludowym recepturom w nowoczesnym, przebadanym laboratoryjnie wydaniu! Zobacz ofertę kosmetyków Babuszki Agafii i odszukaj w niej świetny produkt dla siebie!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń