Kosmetyki We Love The Planet: produkty i opinie

 

Marka We Love The Planet narodziła się z miłości do tego, co nas otacza. Stąd w kosmetykach znajdziesz tylko naturalne surowce pozyskiwane w sposób odpowiedzialny.

Naturalne kosmetyki stają się coraz popularniejsze, co nas niezwykle cieszy! Dochodzi do tego ruch eko pozytywnych, czyli świadomość, że surowce powinny być pozyskiwane w sposób odpowiedzialny i zrównoważony, tak aby jak najmniej wpływać na środowisko naturalne. Z tego samego założenia wychodzi holenderska marka kosmetyczna We Love The Planet, która z pełną świadomością czerpie z natury i dzieli się swoją wiedzą z klientami. Wiedzą i starannie skomponowanymi kosmetykami naturalnymi oraz akcesoriami do domowego spa.

Z miłości do planety

Celem producenta kosmetyków We Love The Planet jest stworzenie kompletnej linii produktów, w które w 100% się angażuje i które są przyjazne dla środowiska i dla Ciebie!

Kosmetyki i produkty We Love The Planet to:

  • holenderskie kosmetyki naturalne i akcesoria SPA
  • starannie skomponowane receptury
  • produkty wolne od sztucznych zapachów
  • surowce pochodzące ze zrównoważonych upraw
  • opakowania wielokrotnego użytku nadające się recyklingu
  • dezodoranty w 100% naturalne, bez aluminium i z certyfikatem ekologicznym
  • biodegradowalne świece z woskiem sojowym w tajskich orzechach kokosowych
  • dyfuzory ze 100% olejkami eterycznymi wolne od składników chemicznych


We Love The Planet stawia nie tylko na czyste i naturalne kosmetyki, ale także opakowania, które są przyjazne dla środowiska. Stąd są wielokrotnego użytku i nadają się do recyklingu. Produkty The Planet są wytwarzane w Holandii w fabryce, która wykorzystuje wyłącznie energię hydroelektryczną i słoneczną. Cały proces produkcji jest przyjazny dla środowiska.

Starannie skomponowane kosmetyki naturalne

Wszystkie składniki używane przy produkcji niemieckich kosmetyków We Love The Planet są certyfikowane i są starannie selekcjonowane za każdym razem. Produkcja skupia się wyłącznie na najlepszych naturalnych produktach, które są łączone, a ich receptury są cały czas udoskonalane, przez co poszczególne partie mogą się różnić między sobą, ale są tak samo skuteczne!

Dodajmy, że We Love The Planet to nie tylko kosmetyki naturalne, ale również świece do aromaterapii. Naturalny wosk sojowy jest ręcznie wlewany do tajskich orzechów kokosowych. Wosk sojowy pochodzi ze Stanów Zjednoczonych ze zrównoważonych upraw.
Kochamy zapachy!

Kosmetyki We Love The Planet to nie tylko starannie skomponowany skład, ale także cudowne zapachy, które działają pozytywnie na nastrój i samopoczucie. Wyjątkowe zapachy kosmetyków zostały opracowane w Azji, do tego są wolne od składników chemicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się naturalnymi zapachami znacznie dłużej (nie wiotczeją), a przy tym bez obaw o swoją skórę czy też wpływ na zdrowie.

Zapachy We Love The Planet znajdziesz w dyfuzorach ze 100% olejkami eterycznymi, które gwarantują cudowny zapach w domu. Szczególnie polecane są do mieszkań i toalet, a także miejsc publicznych jak restauracje, siłownie, salony urody - unikalne kompozycje zapachowe wprowadzą niesamowity nastrój i odprężą Ciebie i Twoich gości.

Holenderskie kosmetyki naturalne w polskich cenach

Wszystkie holenderskie produkty i kosmetyki We Love The Planet wytwarzane z wielką troską o naturę, ale również wysokie właściwości pielęgnacyjne. Luksus, komfort i natura idą w parze. Marka powstała w 2015 roku z inicjatywy Evy Klomp, do której dołączyła Indra. Już zdołała zyskać uznanie na całym świecie, stąd cieszy nas, że jej produkty są dostępne również w Triny!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń