Kosmetyki Natura Bella Baby

Kategorie

Wyczyść filtr
Kosmetyki Natura Bella Baby

Kosmetyki Natura Bella Baby

Produkty do codziennej higieny dla najmłodszych marki Natura Bella mają to, co bardzo lubimy: są łagodne, na bazie wyciągów roślinnych, bez agresywnej chemii.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Wrażliwa skóra maluszka wymaga łagodnej pielęgnacji. Dlatego zapomnij o kosmetykach zawierających substancje powszechnie uznawane za kontrowersyjne i drażniące. Czy jest jakaś alternatywa? Oczywiście, że tak! Przedstawiamy Natura Bella oraz Natura Bella Baby - serie organicznych włoskich kosmetyków dla dzieci i niemowląt, które są certyfikowane przez instytut ICEA (Instytut ds. Certyfikacji Etyki Środowiskowej) oraz stowarzyszenie LAV (Stop Testom Na Zwierzętach).

Kosmetyki do pielęgnacji niemowląt bez parabenów

Kosmetyki ekologiczne dla dzieci i niemowląt Natura Bella opierają się na wyciągach roślinnych, w tym nagietka, prawoślazu, korzenia marchwi, aloesu, z kwiatów lipy drobnolistnej. Nie zawierają przy tym parabenów, fenoksyetanolu, mydeł alkalicznych, sztucznych barwników, zapachów, SLES, PEG, silikonów, parafiny, alkoholu.

Kosmetyki Natura Bella od Pierpaoli:

  • bazą są surowce roślinne i składniki pochodzące z upraw ekologicznych
  • nie zawierają parabenów, fenoksyetanolu, mydeł alkalicznych, alkoholu, glikolu, SLES, PEG ani sztucznych barwników
  • zawierają łagodne środki myjące z oliwy i wyciągu z owsa
  • wolne od metali ciężkich: niklu, kobaltu i chromu
  • bez składników pochodzenia zwierzęcego oraz ich pochodnych
  • hipoalergiczne
  • mają fizjologiczne pH
  • przebadane dermatologicznie pod kątem skóry wrażliwej
  • certyfikowane ICEA, LAV i Vegan Society

Włoskie kosmetyki Natura Bella oznaczane są jako hipoalergiczne, co oznacza, że zawierają wyłącznie łagodne składniki, zatem ryzyko podrażnienia jest zminimalizowane. Stąd kosmetyki Natura Bella są odpowiednie do delikatnej skóry dzieci i niemowląt, zwłaszcza że wykazują silne właściwości pielęgnujące oraz łagodzące.

Testowane dermatologicznie i certyfikowane kosmetyki

Organiczne kosmetyki Natura Bella są testowane pod kątem wrażliwej skóry dziecka. Każdy kosmetyk jest przebadany dermatologicznie oraz testowany na obecność metali ciężkich jak: nikiel, chrom i kobalt (wartości poniżej 4 ppm). Co ważne, zawierają łagodne środki powierzchniowo-czynne z oliwy z oliwek i wyciągu z owsa, które są pochodzenia organicznego.

Wysoką jakość oraz naturalne pochodzenie kosmetyków Natura Bella potwierdzają certyfikaty, tj. ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale), czyli certyfikat włoskiego instytutu certyfikującego produkty wg etyki środowiskowej, uznany przez Ministerstwo Rolnictwa i Leśnictwa, kontroluje pochodzenie zastosowanych surowców roślinnych oraz LAV, co poświadcza, że firma nie przeprowadza i nie zlecała testów na zwierzętach, zarówno gotowego produktu jak i pojedynczych składników. Do tego produkty są certyfikowane przez Vegan Society, organizacją charytatywną, która wspiera wegański styl życia.

To oznacza, że ekologiczne kosmetyki dla dzieci Natura Bella spełniają rygorystyczne normy i przestrzegają listy zakazanych substancji, w tym potencjalnie szkodliwych dla ludzi i środowiska.

Do codziennej pielęgnacji najmłodszych

Kosmetyki Natura Bella Baby przeznaczone są do codziennej pielęgnacji najmłodszych dzieci. W ofercie znajdziesz więc wszystkie produkty, których potrzebujesz, aby wypielęgnować, umyć, a jednocześnie chronić skórę dziecka. W kąpieli przyda Ci się nawilżająca pielęgnacyjna oliwka do ciała, która delikatnie natłuszcza, wzmacniając odporność naskórka, do mycia ciała i włosów płyn 2w1 z formułą No Tears, a przy przewijaniu dziecka - krem przeciw odparzeniom z tlenkiem cynku, który ogranicza działanie wilgoci na wrażliwą pupę maluszka, zmniejszając tym samym ryzyko podrażnień.

To nie koniec dobroci! Sprawdź koniecznie ofertę w Triny, aby znaleźć hipoalergiczny kosmetyk dla Twojego dziecka!

Włoska jakość w polskiej cenie

Producentem marek Natura Bella oraz Natura Bella Baby jest włoska firma kosmetyczna Pierpaoli, założona w 1939 roku przez Armando Pierpaoli. Ta włoska firma produkuje od 2004 roku wyłącznie ekologiczne produkty, korzystając ze składników z upraw ekologicznych. Cała produkcja odbywa się w sposób zrównoważony, aby miała jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Dzięki temu w kosmetykach Natura Bella i Natura Bella Baby znajdziesz wyłącznie wydajne i lokalne surowce.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń