Eco Clean

Kategorie

Wyczyść filtr
Eco Clean

Eco Clean

Eco Clean to naturalne produkty czyszczące otrzymywane z olejów roślinnych i buraków cukrowych lub trzciny cukrowej, z organiczną wodą roślinną i organicznym aloesem.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Prowadzisz eko dom? A może dopiero zastanawiasz się nad alternatywami dla tradycyjnej chemii domowej? Koniecznie poznaj duńską markę EcoClean, która oferuje 100% naturalne produkty na bazie niedrażniących substancji czyszczących. Dlaczego warto? Ponieważ środki czystości EcoClean są bezpieczne dla środowiska naturalnego, ludzi i zwierząt, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Naturalne i organiczne środki czyszczące

Zapachy ze 100% naturalnych olejków eterycznych są pozyskiwane ze starannie wyselekcjonowanych roślin i kwiatów, dzięki czemu nadają pomieszczeniu cudowny, naturalny aromat, w tym lawendy, cytrusów bądź grejpfruta. W ofercie marki są również produkty bezzapachowe. Mało tego, składniki są w 100% biodegradowalne.

Naturalne środki czyszczące EcoClean:

  • 100% składników pochodzenia naturalnego
  • 100% naturalne zapachy z olejków eterycznych
  • 100% składników biodegradowalnych
  • 100% biodegradowalne opakowania
  • 100% przyjazne dla wegan
  • opakowania pochodzące ze starych butelek (recykling)
  • certyfikowane produkty ekologiczne: EcoCert, EcoCert Organic, EcoLabel
  • bezpieczne dla środowiska, małych dzieci i zwierząt
  • unikalne receptury zgodne z wymaganiami certyfikacyjnymi standardów Ecocert

Ekologiczna chemia domowa z Danii

Środki czystości EcoClean produkowane są w Danii w małej fabryce na wyspie Lolland, położonej w malowniczej okolicy otoczonej wiatrakami. Na miejscu mamy naszego wyspecjalizowanego chemika Eco Clean, który ściśle współpracuje z naszym zespołem deweloperskim w Kopenhadze, aby opracować nasze unikalne receptury, zgodnie z wymaganiami certyfikacyjnymi standardów Ecocert.

Rozbudowana oferta ekologicznych płynów czyszczących zawiera między innymi: płyny do czyszczenia toalety i łazienki, płyny do powierzchni szklanych, płyny do mycia naczyń, płyny do prania (tkanin białych i kolorowych) czy odtłuszczacze.

Z miłości do dzieci i zwierząt

Organiczne środki czystości EcoClean zawierają składniki, które nie podrażniają skóry, a ze względu na naturalny skład są całkowicie bezpieczne dla osób mających alergię i problemy z układem oddechowym. Doskonale nadają się zarówno dla domu, jak i do używania w dużych skupiskach dzieci, są też bezpiecznym środkiem czyszczącym dziecięce zabawki i akcesoria. Bez obaw mogą być stosowane w pomieszczeniach, gdzie przebywają dzieci od 1. dnia życia, a także zwierzęta.

Certyfikowane środki czystości

EcoClean spełniają najwyższe standardy ekologiczne i naturalne. Każdy produkt oznaczony jest certyfikatem EcoCert, który poświadcza użycie składników pochodzenia naturalnego. EcoCert Cosmos Organic jest dowodem na to, że środki czystości EcoClean zawierają co najmniej 10% składników pochodzenia organicznego. Mają przyznany certyfikat Ecolabel, co świadczy o wykonaniu ich w sposób przyjazny środowisku.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że produkty są dostarczane w butelkach pochodzących z recyklingu (ze starych butelek). Marka zapewnia, że nowe tworzywa sztuczne nigdy nie są i nie były używane do produkcji butelek tego typu, które nazywa się butelką PCR. 100% biodegradowalne.

Produkty EcoClean nie były testowane na zwierzętach, są przyjazne dla wegan.

100% naturalne, bez ściemy!

Pierwszy produkt Eco Clean Nordic ujrzał światło dzienne w 2013 roku. Są wynikiem frustracji założycieli firmy - Heleny i Tommy'ego - którzy mieli dość szkodliwej chemii w swoim domu. Chcieli stosować 100% naturalne produkte czyszczące, które produkowane byłyby w sposób zrównoważony i bez wpływu na środowisko i zdrowie człowieka. Chcąc wyeliminować wątpliwe substancje w życiu codziennym i w domu, w którym przebywają dzieci, zaczęli opracowywać własne środki czyszczące. Od zaciszu domowego po dystrybucję na cały świat produkty EcoClean zaczęły zdobywać uznanie u osób prowadzących zdrowy i czysty dom.

To, co należy podkreślić, to fakt, że produkty EcoClean w pełni zasługują na określenie “naturalne”, dzięki przyznanym certyfikatom. Są to więc certyfikowane produkty naturalne, których skład jest ściśle kontrolowany. Nie musisz obawiać się tego, że nazwa “naturalne” jest zastosowana marketingowo - w przypadku EcoClean mówimy o NAPRAWDĘ naturalnych produktach!

Jeżeli więc szukasz bezpiecznych i ekologicznych środków czystości, zachęcamy do zapoznania się z ofertą EcoClean w sklepie Triny!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń