Kosmetyki Majru

Kategorie

Wyczyść filtr
Kosmetyki Majru

Kosmetyki Majru

Majru to rodzinna manufaktura wytwarzająca naturalne kosmetyki i środki czystości. Zrodziła się z troski o zdrowie i środowisko, a w jej ofercie znajdziesz m.in. mydła, hydrolaty i oleje.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Polska marka kosmetyków naturalnych Majru to nowosądecka manufaktura, której celem jest dostarczanie takich kosmetyków, aby nie było pewności, że powstały w zgodzie z naturą! Początki marki sięgają 2017 roku, kiedy to w małym drewnianym domku w Beskidzie Wyspowym założyciele marki stwierdzili, że czas na zmiany w pielęgnacji, i to nie tylko kosmetyczne. Tak powstały pierwsze naturalne mydła, do których zaraz dołączyły kremy, balsamy, peelingi, a nawet pasty piorące.

W trosce o naturę i zdrowie

Naturalne kosmetyki Majru powstały z potrzeby bycia bliżej natury i czerpania z niej garściami, ale w sposób zrównoważony i z szacunkiem.

Kosmetyki Majru - Natural Cosmetics to:

  • produkty wytwarzane w małych seriach
  • wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego, naturalnego
  • zdrowe produkty kosmetyczne o szerokim zastosowaniu
  • środki czystości bezpieczne dla środowiska
  • unikalne i autorskie, a jednocześnie tradycyjne receptury
  • etykiety ręcznie malowane przez lokalną artystkę
  • odzwierciedlenie idei slow beauty
  • wszystkie produkty wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, a także zasadami dobrej praktyki produkcyjnej (GMP)

Twórcy marki Marju za cel stawiają sobie przede wszystkim wykreowanie takich kosmetyków, które będą wyróżniać się prozdrowotnymi właściwościami. Tak sami piszą na swojej stronie internetowej: “Naszym pragnieniem jest to, abyśmy my byli zdrowsi i abyś Ty – Drogi Gościu – również był zdrowszy, szczególnie w aspektach, w których my sami możemy mieć na to świadomy wpływ”.

Naturalny skład kosmetyków

Mała rodzinna manufaktura Majru to miejsce, w którym powstają polskie kosmetyki naturalne, ale też środki czystości. Cel jest jeden: wytworzyć je z wdzięcznością do Matki Natury, która obdarza w końcu niezbędnymi składnikami, dzięki którym możemy w ogóle mówić o naturalnej pielęgnacji w rytmie slow beauty i jak najbardziej zbliżonej do tradycyjnej.

Priorytetem dla Marju są jak najbardziej naturalne metody produkcji oraz maksymalna wartość prozdrowotnych produktów podczas ich codziennego stosowania. Oferta jest rozmaita i obejmuje kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy, w tym kremy i balsamy, serum, a także mydełka naturalne, olejki eteryczne i dyfuzory, oleje i masła kosmetyczne, a także hydrolaty i glinki. Wszystkie zamknięte w wygodnych opakowaniach z pięknymi etykietami.

Markę Majru wyróżniają na polskim rynku kosmetyki z olejem konopnym – serum oraz naturalna maść konopna, w której znajdziesz aż 30% zimnotłoczonego, nierafinowanego oleju z nasion konopi siewnych. Warto wspomnieć, że dezodorant konopny bergamotka Majru dostał wyróżnienie w konkursie Love Cosmetics Awards 2020.

Autorskie receptury i etykiety

Majru łączy doświadczenie, wiedzę i inspiracje wprost z natury w autorskie i unikalne receptury. Produkcja jest niszowa, kosmetyki powstają w małych seriach, aby maksymalnie wykorzystać moc sezonowych roślin, a także mieć możliwość doskonalenia receptury. Oferowane kosmetyki naturalne są przebadane i mają niezbędną dokumentację potwierdzającą bezpieczeństwo stosowania. Zostały również wprowadzone do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) prowadzonej przez Komisję Europejską.

Nawet opakowania są tworzone indywidualnie. Malowane motywy na etykietach są autorstwa artystki Agaty Kuś, która maluje standardowo na jedwabiu. Dzięki jej pracy etykiety kosmetyków Majru zdobione są kobiecymi, subtelnymi i malowanymi wzorami.

Naturalne polskie kosmetyki

Majru - Natural Cosmetics ma siedzibę w Nowym Sączu. Za marką stoi małżeństwo, Ewa Sikorska-Trzcińska i Janusz Trzciński, które zrozumiało, jaką moc ma natura i jak może pomóc przy nawet wieloletnich problemach skórnych. Jedno z małżonków cierpiało na poważne dolegliwości skórne, z którym nie umiało się uporać kilkanaście lat, a tu własnymi produktami w zaledwie dwa miesiące udało się całkowicie pozbyć stanów zapalnych skóry… Co więcej, problem nie powrócił! Stąd wzięła się fascynacja kosmetykami rodzinnymi, która jest na tyle silna, że grono miłośników naturalnych sposobów pielęgnacji wciąż rośnie.

Polska marka Majru dostarcza na rynek produkty całkowicie naturalne, bez żadnych kompromisów! Tym bardziej rozgość się w naszym sklepie i poddaj się mocy natury - zapraszamy na zakupy w Triny.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń