Słodycze Lifefood

Kategorie

Wyczyść filtr
Słodycze Lifefood

Słodycze Lifefood

LifeFood to europejska firma dostarczająca organiczne produkty RAW - smaczne i zdrowe. Żywność RAW wspiera Twoje zdrowie, witalność i radość życia!

Czytaj więcejCzytaj mniej

LifeFood uchodzi za pioniera w żywności RAW, a na pozycję światowego lidera firma pracowała od 2006 roku, kiedy to wprowadziła pierwsze produkty na rynek. Cel był jeden: żywność RAW ma być najwyższej jakości organicznej, aby wzmocnić zdrowie, a przy tym smaczna, aby dostarczać radości z jedzenia.
RAW Food, czyli zdrowa, surowa żywność
LifeFood dostarcza zdrowe jedzenie i przekąski, które zachowują wszystkie składniki odżywcze w naturalnej, niezmienionej jakości - prosto z natury.

Żywność RAW od LifeFood to:

  • żywność organiczna z wysoką zawartością składników odżywczych
  • składniki pochodzące z lokalnych upraw ekologicznych
  • bogata oferta produktów surowych, w tym superfoods, przekąsek i gotowych mieszanek
  • produkty naturalnie bezglutenowe i bez laktozy
  • bez dodatku cukru
  • kompostowalne opakowania
  • przy produkcji używane są alternatywne źródła energii
  • żywność certyfikowana: Really RAW (Real Nutritional Content), VEGAN i Paleo, Organic Certification
  • LifeFood ma certyfikat IFS potwierdzający bezpieczeństwo, jakość i spełnienie wymogów prawnych dotyczących produkcji żywności

Żywność LifeFood jest naturalna, nienaruszona przez ciepło i nieprzetworzona chemicznie, dzięki temu dostarcza energii, abyś żył pełnią życia!

Surowa żywność RAW dla zdrowia i witalności

Żywność RAW, czyli surowa dieta, uchodzi za zdrową przez to, że nie jest rafinowana, przetwarzana chemicznie czy też skażona i podgrzewana. Typowymi produktami są owoce, warzywa, kiełki, orzechy, ziarna czy tłuszcze, a ludzie, którzy spożywają surowe produkty, nazywani są witarianami. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na zdrowie człowieka jest jakość żywności, dlatego LifeFood dostarcza jedzenie w naturalnej formie. Żywność LifeFood jest ekologiczna i przetwarzana w temperaturach poniżej 45 stopni Celsjusza, aby zachować pełnię składników, w tym witamin, minerałów i enzymów w ich oryginalnej naturalnej jakości.

W ofercie LifeFood znajdziesz zarówno oleje, orzechy czy superfoods, ale też gotowe mieszanki, na przykład śniadaniowe, proteinowe dla sportowców, batony, czekolady i inne zdrowe przekąski, aby Twoja dieta była jak najbardziej urozmaicona i smaczna!

Zdrowa żywność bez glutenu, laktozy i cukru

Wszystkie produkty Lifefood są naturalnie wolne od laktozy, ponieważ do ich produkcji używane są wyłącznie czyste składniki roślinne, ponadto wytwarzane są z naturalnych składników bezglutenowych.

Co więcej, LifeFood współpracuje z firmą dietetyczną, która udzieliła licencji na używanie znaku towarowego „przekreślony symbol kolby” europejskiego stowarzyszenia dietetycznego bezglutenowego. W związku z tym firma jest zobowiązana do corocznego testowania wszystkich produktów na obecność glutenu, a także poddania się audytowi, który weryfikuje brak glutenu w całym procesie produkcyjnym oraz eliminację wszelkiego ryzyka zanieczyszczenia. Żywność Lifefood są w 100% bezglutenowa i nadaje się do diety bezglutenowej.

Żywność bez dodatku cukru LifeFood oznacza, że wszystkie produktu nie zawierają dodatku cukru rafinowanego lub trzcinowego, słodu czy innych sztucznych substancji słodzących. Produkty, takie jak batoniki, czekolady RAW, musli, słodycze RAW, są słodkie ze względu na naturalnie występujące cukry w suszonych lub świeżych owocach lub w surowym syropie z agawy. Dzięki temu większość produktów LifeFood ma niski indeks glikemiczny.

W trosce o planetę i naturę

Założyciele marki LifeFood wiedzą, że to właśnie ludzie są częścią ekosystemu planety - wpływają tym samym na środowisko, stąd spoczywa na nich ogromna odpowiedzialność. Codzienna opieka ma zasadnicze znaczenie dla zachowania jakości życia, stąd LifeFood do produkcji używa wyłącznie organicznych surowców, do tego wspiera ekologicznych rolników na całym świecie. Mało tego, opakowania nadają się do kompostowania, aby zmniejszyć poziom zaśmiecenia planety, a przy produkcji wykorzystywane są alternatywne źródła energii, aby zmniejszyć efekt cieplarniany (używana jest energia elektryczna ze źródeł odnawialnych bez śladu węglowego).

LifeFood jest częścią projektu Decent Firm (Przyzwoita Firma). Głównym celem projektu jest poprawa jakości życia, promowanie zdrowego odżywiania i rozwoju ludzkiej świadomości odnoszącej się do darów Matki Natury. Żywność surowa RAW LifeFood dostępna jest na całym świecie, a teraz także w Triny - zapraszamy na zakupy!

 

Brak produktów tej marki.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń