Eliah Sahil szampony w proszku

Kategorie

Wyczyść filtr
Eliah Sahil szampony w proszku

Eliah Sahil szampony w proszku

Eliah Sahil to naturalne kosmetyki prosto z Austrii bogate w esencje z ziół, kwiatów i minerałów. Wegańskie, certyfikowane i organiczne.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Poszukujesz kosmetyków zero waste, które będą jednocześnie wegańskie i organiczne? Przedstawiamy austriacką markę Eliah Sahil, która stała się ewenementem na rynku kosmetycznym za sprawą jej szamponów w proszku. Poznaj ją bliżej!

Naturalne kosmetyki z Austrii

Eliah Sahil to austriacka marka kosmetyczna oferująca produkty zero waste, certyfikowane ekologiczne. Dzięki temu masz pewność co do wysokiej zawartości składników aktywnych, zrównoważonego pozyskiwania surowców do ich produkcji, a także ich skuteczności i delikatności dla skóry.

Produkty i kosmetyki Eliah Sahil:

  • 100% naturalnych składników z rolnictwa ekologicznego
  • kosmetyki wegańskie i nietestowane na zwierzętach
  • opakowanie bez plastiku i zero waste
  • etykiety z mąki (oszczędność wody przy produkcji)
  • certyfikowane ekologicznie przez ICADA i Bio Austria
  • wyprodukowane wyłącznie w Austrii

Eliah Sahil bierze udział w projekcie Blühende Wiesen (Łąki Kwitnące), który wspiera pszczelarstwo i promuje zazielenianie krajobrazu w celu ochrony dzikich pszczół. Ponadto udziela wsparcia Allin Mikuna - Kinder gesund ernähren, organizacji charytatywnej prowadzonej wspólnie z Plan International, której celem jest zdrowe odżywianie dzieci. W swojej misji zapewnia społecznie uczciwe warunki pracy. Co więcej, surowce pozyskiwane są z kontrolowanych upraw ekologicznych, a marka w tym zakresie ściśle współpracuje z rolnikami w Indiach.

Bogactwo naturalnych składników

Stosowane przy produkcji kosmetyków Eliah Sahil bogate składniki aktywne, takie jak olej z nasion róży lub orzecha mydlanego, lecznicza glinka czy żeń-szeń, są starannie dobierane i ekstrahowane, dzięki czemu rozwijają swoje pełne działanie. Ta austriacka marka znana jest przede wszystkim z niecodziennego i innowacyjnego asortymentu, który stał się jej wizytówką. Oferta jest regularnie wzbogacana o nowe produkty, jak na przykład szampon w proszku do mycia na mokro włosów.

W porównaniu z konwencjonalnym szamponem w płynie, który składa się w 70% z wody i zawiera substancje syntetyczne, szampon w proszku Eliah Sahil ma naturalne składniki, jak lecznicza glinka, shikakai i orzech mydlany. Do tego dostępny jest w lekkiej aluminiowej puszce, przez co nadaje się do podróży.

Szampony w proszku, czyli kosmetyki zero waste

Eliah Sahil to marka o zerowej ilości odpadów. Oznacza to, że opakowania nie są jednorazowe, a każdy pojemnik nadaje się w 100% do recyklingu lub biodegradacji. Dzięki koncepcji ponownego napełniania pojemniki na szampon w proszku można z łatwością wykorzystać ponownie. Ciekawym rozwiązaniem są również etykiety - marka całkowicie rezygnuje ze standardowych etykiet papierowych i zamiast tego produkuje etykiety z mąki mielonej w kamieniu. Etykiety te wymagają 80% mniej wody podczas produkcji.

Austriacka marka kosmetyków organicznych Eliah Sahil

Firma Eliah Sahil została założona w Bregencji, mieście w Austrii, przy Jeziorze Bodeńskim. Założyciel, Silvio Perpmer, po narodzinach syna postanowił stworzyć markę kosmetyczną, która będzie oferować 100% naturalne, delikatne dla skóry i włosów, a przede wszystkim nieszkodliwe dla środowiska kosmetyki.
Nie były to jego pierwsze próby. Już w latach 90. jako wykwalifikowany instruktor jogi założył certyfikowaną ekologiczną markę detergentów i środków czyszczących Planet Pure. Dzięki wysiłkom Perpmera i jego zespołu produkty marki stały się międzynarodowym bestsellerem. Kolejnym krokiem była właśnie Eliah Sahil - certyfikowane kosmetyki organiczne, które już dziś możesz zakupić w Triny!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń