Mawawo Natural Cosmetics

Kategorie

Wyczyść filtr
Mawawo Natural Cosmetics

Mawawo Natural Cosmetics

Mawawo Natural Cosmetics tworzy zespół chemików i kosmetologów. To co zbudowało markę to konkurencyjność i przede wszystkim zaufanie klientów.

Czytaj więcejCzytaj mniej

To praktyka i połączenie wiedzy z wielu dziedzin nauki. W Warszawie przy ulicy Puławskiej znajduje się siedziba Mawawo, w której codziennie wykonuje się szereg konsultacji, zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych. Każdego dnia, od początku istnienia firmy Mawawo, pracownicy słuchają, obserwują, szukają rozwiązań. Łączą różne techniki i technologie, aby skutecznie pomagać Klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z pielęgnacją skóry, od wrażliwej i reaktywnej do tej ze skłonnościami do przetłuszczania się oraz dojrzałej. Każdej, również takiej, którą trudno sklasyfikować.

Dlaczego kosmetyki naturalne Mawawo?

Ponieważ marka uważa je za skuteczniejsze i przyjemniejsze w użyciu. Wśród ich produktów znajdziecie kosmetyki produkowane ręcznie, wegańskie, nierafinowane, z wysoką zawartością naturalnych składników aktywnych.

Czy za wszelką cenę dążą, aby kosmetyki były w 100% naturalne? Nie. Przede wszystkim mają być skuteczne, praktyczne i bezpieczne. Dbają o bardzo wysoką zawartość składników naturalnych, ale tam gdzie jest to konieczne, używaja składników syntetycznych. To właśnie odpowiednia kierunkowa edukacja, doświadczenie zdobyte w światowych i międzynarodowych koncernach, codzienna praktyka i duże grono wiernych Klientów, pozwalają na wytwarzanie wartościowych kosmetyków, bez względu na panującą modę.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń