Kategorie

Wyczyść filtr

LastObject

Misją LastObject jest tworzenie przedmiotów, które zastępują jednorazowe produkty i mogą być ponownie używane setki, a nawet tysiące razy.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Isabel Agaard - założycielka LastObject, projektantka z zawodu i świadoma ekologicznie z natury.
Sfrustrowana produktami jednorazowego użytku postanowiła zaprojektować innowacyjne rozwiązania pozwalające wyeliminować nawyk marnotrawienia na rzecz itrwałego, pozytywnego wpływu na środowisko. Firma LastObject powstała w 2018 roku, a jej pierwszym produktem był LastSwab (2019). Na początku 2020 r. w ofercie pojawiły się LastTissue.
Jako eko-bojownik i power-mama, która zawsze daje przykład, naprawdę wspiera swoje produkty i ma nadzieje, że zainspiruje innych do życia w sposób zrównoważony.

Misją LastObject jest wyeliminowanie przedmiotów jednorazowego użytku na rzecz zrównoważonych alternatyw wielokrotnego użytku.

Do wartości LastObject należy projektowanie produktów, które cechuje co najmniej 10-krotnie mniejszy, realny wpływ na środowisko w porównaniu z tradycyjnymi produktami jednorazowego użytku oraz tworzenie produktów premium o wysokiej użyteczności i doskonałym wzornictwie - „dostatecznie dobre” to za mało - LastObject ma obsesję na punkcie swoich produktów.

Wybór zrównoważonych alternatyw od początku do końca w całym łańcuchu wartości, od kołyski aż po grób.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń