Kosmetyki Trawy i Zioła Agafii: produkty i opinie

 

Rosyjskie kosmetyki Trawy i Zioła Agafii korzystające w 100% z bogactwa ziół! Doskonale pielęgnują i wzmacniają skórę i włosy.

W skład linii „Trawy i zioła Agafii” wchodzą kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów. Każdy z produktów zawiera wiele ekstraktów i olei pochodzących z roślin zbieranych w nieskazitelnych i czystych ekologicznie obszarów Syberii, lub z ekologicznych upraw prowadzonych, w oparciu o bardzo rygorystyczne wymagania, w tychże rejonach.

Mydła i szampony z tej serii cieszą się wielką popularnością, ponieważ przepięknie pachną, jednocześnie pielęgnują skórę, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. W składzie tych produktów kosmetycznych znajdują się same składniki aktywne m.in.: krwawnik pospolity, pokrzywa pospolita, rumianek pospolity, szałwia, uczep trójlistny – działają przeciwzapalnie, żywica sosnowa - działa antyseptycznie, łagodząco, witaminizuje, wzmacnia skórę głowy i włosy, olsza czarna (pączki) – normalizują pracę gruczołów łojowych, powstrzymują wypadanie włosów, przeciwdziałają pojawieniu się łupieżu, itp.

Certyfikaty:

ECOCERT – najbardziej rygorystyczny i prestiżowy standard wśród producentów kosmetyków naturalnych i organicznych; ICEA – Instytut Certyfikacji Etyki Środowiska – jeden z najważniejszych organów certyfikujących produkty naturalne i organiczne we Włoszech i Europie;

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj pochodzenia: Rosja

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń