Cena

11 - 98 zł

Lista produktów  Aleppo Soap

Mydła roślinne ALEPPO SOAP na bazie olejów i ługu to doskonały sposób na delikatną i naturalną pielęgnację. Nie wysuszają skóry.

Nazwa mydła Aleppo wywodzi się od nazwy miasta w Syrii, gdzie są wytwarzane kostki. Mydło to możemy spotkać również pod innymi nazwami: Savon d'Alep, Mydło Laurowe, Mydło Alep, Szare Mydło Syryjskie lub Mydło Ghar.
Tradycyjna i unikalna receptura sięga VIII wieku naszej ery, a metoda produkcji oparta jest na wysokiej jakości olejach roślinnych z pierwszego tłoczenia, czyniąc Aleppo najczystszym i najlepszym mydłem na świecie. Jest doskonałym antybiotykiem na wszelkie choroby skórne. Mydła zostały przebadane przez dermatologów i posiadają liczne certyfikaty potwierdzające, że ma ono właściwości silnie regenerujące i zwlaczające stany zapalne. Mydło nie zawiera żadnych sztucznych barwników, środków chemicznych, konserwantów i środków aromatyzujących.

Certyfikaty: ECOCERT – najbardziej rygorystyczny i prestiżowy standard wśród producentów kosmetyków naturalnych i organicznych; ICEA – Instytut Certyfikacji Etyki Środowiska – jeden z najważniejszych organów certyfikujących produkty naturalne i organiczne we Włoszech i Europie, certyfikat COSMEBIO, certyfikat E-SAV12.

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj pochodzenia: Syria

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń