Filtrowanie

Cena

6 - 46 zł

Zaawansowane szukanie

Lista produktów  L'biotica

L'biotica to polska marka zajmująca się produkcją dermokosmetyków i kosmeceutyków. W ich składzie znajdują się naturalne składniki roślinne: oleje, ekstrakty i wyciągi. Kosmetyki są przeznaczone do pielęgnacji całego ciała, twarzy i włosów.

Jedną z linii kosmetyków oferowanych przez markę L’biotica jest BIOVAX - seria kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów. Są to bardzo lubiane i skuteczne w działaniu maski do włosów, odżywki, szampony, wzmacniające olejki, sera i eliksiry. Ich zadaniem jest zapewnienie włosom optymalnego poziomu nawilżenia, regeneracja i ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych. Zastosowane do produkcji kosmetyków naturalne składniki roślinne pełnią w nich kluczową rolę, dostarczając włosom szereg substancji odżywczych, witamin i minerałów.


Regenerujące maski do dłoni i stóp L’biotica w formie nasączonych skarpetek i rękawiczek to innowacyjne produkty, które umożliwiają przeprowadzanie profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w domowym zaciszu. Są wygodne i łatwe w użyciu, a efekt ich działanie widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu.


Składniki stosowane w kosmetykach L’biotica pochodzą z terenów Unii Europejskiej i starannie selekcjonowane. Wszystkie kosmetyki poddaje się testom dermatologicznym, które potwierdzają bezpieczeństwo ich stosowania.


Kraj produkcji: Polska

Więcej

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń