Filtrowanie

Cena

4 - 108 zł

Zaawansowane szukanie

Lista produktów  Mizon

To popularna marka kosmetyków koreańskich, wykorzystująca jako jeden z głównych składników ekstrakt ze śluzu ślimaka.

Kosmetyki Mizon to wysokiej jakości produkty do pielęgnacji twarzy o wysokiej skuteczności. Mają one za zadanie wspierać naturalne funkcje i procesy zachodzące w skórze. Nawilżać, regenerować i odżywiać. Kremy i sera do twarzy marki Mizon wspierają też walkę z oznakami upływającego czasu, ujędrniają skórę i działają wygładzająco. Rozjaśniają przebarwienia i blizny potrądzikowe oraz drobne skazy. Dobrze i szybko się wchłaniają, przenikając do głębokich warstw skóry, mają przyjemną konsystencję i nie zatykają porów.
Śluz ślimaka stosowany w kosmetykach Mizon pobierany jest od zwierząt hodowanych w godnych warunkach, nie narażając ich na stres i utratę zdrowia.
Poza śluzem ślimaka kosmetyki Mizon zawierają też wiele składników aktywnych, dzięki którym skóra odzyskuje zdrowy i promienny wygląd. Nie zawierają parabenów, sztucznych barwników i substancji zapachowych, dzięki czemu dobrze sprawdzają się w pielęgnacji wrażliwej cery.


Marka Mizon to też słynne kremy BB, które idealnie stapiają się ze skórą, wyrównują jej koloryt, rozświetlają i wygładzają, nie tworząc przy tym na skórze efektu maski.
Kraj produkcji: Korea Południowa

Więcej

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń