Filtrowanie

Cena

13 - 35 zł

Lista produktów  Le Cafe de Beaute

Le Cafe de Beauty - Kafe Krasoty, czyli Salon Piękności to linia kosmetyków naturalnych, zainspirowana niepowtarzalnym klimatem Francji, jej aromatami i pięknymi krajobrazami.

Kafe Krasoty to wysokiej jakości, ręcznie robione kosmetyki naturalne, których receptury nawet w 99% oparte są na roślinnych składnikach. Do ich produkcji stosowane są organiczne oleje i ekstrakty roślinne, francuskie olejki eteryczne, soczyste i aromatyczne owoce. Występujące w recepturach kosmetyków konserwanty i barwniki są pozyskiwane z naturalnych surowców i bezpieczne dla skóry.


Kosmetyki marki Kafe Krasoty mogą być stosowane do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry i włosów. Zapewniają łagodną i skuteczną pielęgnacją, wyróżniają się niezwykłymi kompozycjami zapachowymi i pięknymi opakowaniami. Nie zawierają SLS-ów, parafiny, parabenów, silikonów, PEG-ów, sztucznych barwników i EDTA.


Oferta Kafe Krasoty to szampony, maski i balsamy do włosów (w tym szampony i balsamy twarde w kostce), kremy i balsamy do pielęgnacji ciała, dłoni i stóp, ręcznie robione mydła w kostce, aromatyczne sole i kule do kąpieli, nasączone olejami gąbki do mycia ciała, peelingi i żele pod prysznic. W ofercie marki znajduje się też wyróżniająca się wysoką jakością i skutecznym działaniem linia kosmetyków ochronnych, przeznaczonych do ochrony skóry przed promieniowaniem UV i łagodzących negatywne skutki zbyt intensywnej ekspozycji skóry na słońce.

Więcej

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń