Filtrowanie

Cena

7 - 26 zł

Zaawansowane szukanie

Lista produktów  Dabur

Kosmetyki powstające w oparciu o ajurwedyjskie receptury. Tworzone są z poszanowaniem środowiska naturalnego. Skuteczność ich działania jest wynikiem łączenia najnowszych technologii z tradycyjnymi recepturami.

Historia kosmetyków tworzonych obecnie pod nazwą Dabur sięga 1884 roku. Ich twórcą był doktor Burman, właściciel małej apteki, w której zaczął tworzyć mieszanki ziół, mające wspomóc leczenie wielu schorzeń i problemów skórnych. Skuteczność działania tworzonych przez Burmana mieszanek szybko zyskała dużą popularność, a od słów doktor i Burman powstała nazwa marki Dabur.

Kosmetyki Dabur bazują na naturalnych składnikach: ziołach i roślinach ajurwedyjskich, które wykazują skuteczne działanie pielęgnacyjne. Olejki do włosów Dabur to starannie skomponowane mieszanki ziół i olejów roślinnych, których stosowanie wpływa na poprawę wyglądu włosów. Zapobiega ich wypadaniu, wzmacnia cebulki, dodaje blasku, sprężystości i elastyczności. Pasty do zębów bez fluoru – flagowe produkty marki Dabur – skutecznie chronią jamę ustną przed rozwojem próchnicy i paradontozy, wzmacniają szkliwo, odświeżają oddech i uprzyjemniają codzienną higienę jamy ustnej.

Kraj produkcji: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Więcej

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń