Cena

8 - 15 zł

Lista produktów  GAL

Polskie kosmetyki, suplementy diety i produkty lecznicze GAL na bazie olejów. Bogate w witaminy A i E zapewnią Ci zdrowie i witalność!

Kosmetyczna oferta marki GAL to głównie kosmetyki w formie kapsułek oraz pomadki ochronne. Ich kluczowym składnikiem jest olej z wiesiołka, który doskonale sprawdza się w pielęgnacji cery suchej, wrażliwej i alergicznej oraz cery trądzikowej i skłonnej do częstych stanów zapalnych. Ich składy wzbogacają też inne oleje roślinne tłoczone na zimno oraz witaminy A i E. Kosmetyki są dobrze tolerowane przez skórę, szybko się wchłaniają i przynoszą skórze niemal natychmiastową ulgę – nawilżają, wygładzają, łagodzą podrażnienia i stany zapalne, wspomagają regenerację i zapewniają intensywne działanie odżywcze.

Firma GAL ma na swoim koncie dużo nagród i wyróżnień. Są to między innymi:
- Wyróżnienie za balsam po opalaniu z olejem wiesiołka prezentowany na IV Lubelskich Targach Zielarskich HERBARIUM’96, rok 1996.
- Ziołowy Oskar za serię kosmetyków z olejem lnianym, rok 1998.
- Dyplom wyróżnienia Międzynarodowych Targów Natura Medica za bardzo wysokiej jakości produkt wyprodukowany w zgodzie z naturą- olej z zarodków pszenicy, rok 1998.
- I miejsce XII Targów Kosmetyków Naturalnych VENUS 2003 i XII Targów Medycyny Naturalnej ECOMED 2003 za Dehalid.
- I miejsce XII Targów Kosmetyków Naturalnych VENUS 2003 i XII Targów Medycyny Naturalnej ECOMED 2003 za innowacyjną formę kosmetyku-odżywkę keratynową w kapsułkach.
- III miejsce XII Targów Kosmetyków Naturalnych VENUS 2003 i XII Targów Medycyny Naturalnej ECOMED 2003 za olej z nasion wiesiołka.
- Drzewko Życia przyznane na XVII Targach Bliżej Zdrowia Bliżej Natury za serię kosmetyków kąpielowych w kapsułkach, rok 2003.
- „Kosmetyk Wszechczasów” dla Dermogal A+E , portal Wizaż.pl, rok 2013.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń