Kategorie

Wyczyść filtr

Kosmetyki Secrets de Provence: produkty i opinie

 

Secrets de Provence słynie z pięknych opakowań m.in. z muszli ostryg i świetnych składów kosmetyków. Poznaj jej szampony i żele pod prysznic!

Secrets de Provence to francuskie kosmetyki ekologiczne, które są wynikiem radości, pasji i innowacyjnego podejścia do naturalnego piękna reprezentowanego przez Francuzów. Marka słynie ze stałego szamponu, dzięki któremu zastąpisz aż 2 butelki szamponu 250 ml! Do tego włosy po użyciu są tak odżywione, że możesz zapomnieć o odżywkach czy olejach, które zwykle używasz po myciu.

Przyjazna dla skóry i środowiska

Secrets de Provence powstało w 2010 roku, która od pierwszej chwili stawiała sobie za cel pogodzenie naturalnego piękna ze środowiskiem. Dlatego też wszystkie produkty są organiczne, a marka nadal wprowadza liczne innowacje, aby projektować kosmetyki jeszcze bardziej zgodne z naturą. Fundamentalną kwestią dla marki jest środowisko naturalne, dlatego stara się zużywać jak najmniej energii i generować jak najmniej odpadów przy produkcji kosmetyków. To wszystko sprawia, że używając kosmetyków Secrets de Provence, nie musisz się martwić tym, że Twoja codzienna pielęgnacja niszczy przyrodę, wręcz przeciwnie – wybierając te kosmetyki, tym samym dbasz o środowisko!

Szampony dla całej rodziny

Flagowym produktem jest stały szampon Secrets de Provence na bazie naturalnych olejów, który bije rekordy popularności na całym świecie – doskonale pielęgnuje, nawilża i wzmacnia, a przy tym może być stosowany przez całą rodzinę! Nie zawiera barwników, konserwantów, silikonów i siarczanów – tylko 100% naturalnych składników. Szampon w postaci stałej Secrets de Provence przypomina pączka, a przy tym zawiera cenne oleje roślinne, przy których odżywka do włosów może odejść w zapomnienie. Dzięki szamponowi umyjesz i wzmocnisz nawet najbardziej suche i uszkodzone włosy, może być stosowany również do włosów farbowanych. Linia produktów jest tak szeroka, że na pewno wybierzesz coś dla siebie!

Wielokrotnie nagradzana jakość

Francuskie kosmetyki Secrets de Provence wielokrotnie zdobywały nagrody konsumentów organizowane przez prestiżowe magazyny kosmetyczne. Większość szamponów Secrets de Provence została nagrodzona i wyróżniona w 2014 roku w kategorii Środowisko przez COSMEBIO Excellence Cosmetics.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń