Kringle Candle

Kategorie

Wyczyść filtr
Kringle Candle

Kringle Candle

Woski i świece zapachowe, kominki do wosków

Woski zapachowe i świece marki Kringle Candle to prawdziwa gratka dla miłośników pięknych i niebanalnych zapachów. Stwórz domowe SPA!

Czytaj więcejCzytaj mniej

O tym, jak ważny w życiu każdego człowieka jest zapach, nie trzeba chyba nikogo przekonywać – niektóre zapachy przywołują wspomnienia, sprawiają, że potrawy stają się bardziej apetyczne, pozwalają się zrelaksować, albo motywują do działania. Jednym słowem, dzięki nim można wpływać na życie własne i otoczenia. Marka Kringle Candle wie o tym najlepiej, ponieważ specjalizuje się w produkowaniu popularnych na całym świecie świec i wosków zapachowych. Aromaterapia w domowym zaciszu, albo w profesjonalnym salonie wchodzi dzięki nim na wyższy poziom. To bardzo znany, amerykański producent, o którym warto dowiedzieć się więcej!

Kringle Candle – historia marki

Kringle Candle posiada niezwykle interesującą historię, wskazującą na prawdziwy geniusz jej twórcy. Mike Kittredge w wieku 16 lat wykonał swoją pierwszą świecę, będącą prezentem gwiazdkowym dla jego matki, używając do tego kredek woskowych. W niedługi czas później był już szefem firmy Yankee Candle, działającej do dziś – choć sam twórca sprzedał ją w roku 1998. Chociaż przygoda Yankee Candle rozpoczęła się w roku 1969, a Kringle Candle zostało założone w roku 2009, obie marki są ze sobą niejako połączone osobą twórcy. Przedsiębiorczy syn przedsiębiorczego ojca nie poddał się bowiem, mimo że w chwili sprzedaży Yankee Candle miał zaledwie 8 lat. Zawsze marzył o pracy ze swoim ojcem i udało mu się to marzenie zrealizować w niemal równie młodym wieku (miał wówczas 19 lat), gdy przy jego pomocy, opracowując biznesplan na zajęcia szkolne z marketingu, wymyślił Kringle Candle. Teraz marka prężnie się rozwija, będąc rozpoznawaną niemal na całym świecie jako twórca doskonałej jakości świec oraz wosków zapachowych, jak też eleganckich i pomysłowych kominków do ich wygodnego rozpuszczania.

Kringle Candle – nagrody i wyróżnienia

W trakcie swojej działalności na rynku, Kringle Candle zdobyło wiele nagród i wyróżnień, które najlepiej świadczą o zainteresowaniu klientów i docenianiu przez nich produktów tej marki. Między innymi w roku 2014 marka została wyróżniona Laurem Konsumenta, w kategorii „Odkrycie roku 2014”. Kringle Candle jest powszechnie docenianą firmą, ponieważ bazuje na wysokiej jakości składnikach, z których najważniejszy jest zawsze olejek zapachowy. To mieszanka naturalnie występujących substancji, dobrana tak, ażeby mogła możliwie najwierniej odzwierciedlać zapach wskazany na opakowaniu. Do tego produkty Kringle Candle pozbawione są sztucznych barwników, oferując długo trwający zapach oraz jasny płomień. Warto wiedzieć, że świece pachną zarówno gdy są zimne, jak i w trakcie spalania, dzięki czemu są przyjemne dla otoczenia przez cały czas.

Kringle Candle – świece zapachowe

Produkty marki Kringle Candle wyróżniają się wyjątkowym zapachem, kolorami oraz estetycznym wyglądem. Dzięki temu nadają się zarówno na prezent dla samego siebie, jak i dla bliskiej osoby. Stanowią wyjątkowy dodatek aranżacyjny, a do tego tworzą we wnętrzu specyficzną, nastrojową atmosferę, zależną od wybranego zapachu. W ofercie znaleźć można takie zapachy jak szkarłatna róża, jabłko i bazylia, dzikie maki, cytryna i szałwia, rozmaryn, świeży bez czy konwalia, ale zainteresowani jeszcze bardziej oryginalnymi rozwiązaniami zapachowymi z pewnością będzie zadowoleni z możliwości zakupu świeczki o nazwie Złoto i kaszmir, Pierwszy śnieg, Akwarele czy Czysta elegancja. Świece dostępne są w małych, kolorowych pudełeczkach oraz różnej wielkości, eleganckich kolumnach. Niektóre zapachy są uniwersalne, za to inne najlepiej nadają się na konkretne okresy w roku – jak Dyniowy czar na okres jesienny, czy też na przykład Świąteczny spacer na czas świąt Bożego Narodzenia.

Kringle Candle – woski zapachowe

W ofercie marki Kringle Candle znaleźć można również wiele wosków zapachowych oraz specjalnych kominków do nich. Kominek taki nagrzewa się pod wpływem ciepła świeczki, ustawionej na dole, a wosk ulokowany w jego górnej części rozpuszcza się, wydzielając przyjemny, intensywny zapach. W ofercie Kringle Candle można znaleźć przeróżne kominki – te mniej lub bardziej ozdobne, większe i mniejsze, klasyczne i bardziej oryginalne. Chętni mogą na przykład kupić kominek w kształcie kaktusa, gładki (w różnych kolorach), albo zdobiony roślinnym motywem. Jeśli chodzi o same woski zapachowe, do wyboru klientów są między innymi następujące zapachy: Cytrynowy Rozmaryn, Delikatna Jodła Balsamiczna, Dynia z Szałwią, Eukaliptus i Mięta, Gorąca Czekolada, Konwalia, Kora Cynamonowa, Królewskie Czereśnie czy Kremowe espresso. W ofercie są i takie szczególne zapachy jak Ośnieżone Drzewa, Krople Rosy, Kwitnący Płotek, Pełnia Księżyca czy Jesienny deszcz.

Kringle Candle – zastosowanie

Świece i woski zapachowe Kringle Candle są tworzone na bazie naturalnych, czystych olejków eterycznych, bez dodatkowych aromatów czy zbędnych substancji. Powstają na bazie 100% czystego oleju parafinowego, produkowanego w USA. W związku z tym są bezpieczne i znajdują zastosowanie między innymi w profesjonalnych salonach masażu, SPA i innych miejsc, gdzie dużą rolę odgrywa relaks klientów i możliwość ich odstresowania. Aromaterapia w domowym zaciszu, dzięki produktom marki Kringle Candle jest jak najbardziej możliwa. Poszczególne zapachy oddziałują na organizm człowieka w odmienny sposób, pobudzając go, dodając energii i motywacji do dalszej pracy oraz skupienia, albo też pozwalając się danej osobie rozluźnić, kojąc jej zmysły, łagodząc niepokój, skutki stresu oraz oddalając napięcie nerwowe. Woski mogą być używane wielokrotnie – trzeba jedynie pamiętać o przechowywaniu ich po każdym użyciu w szczelnym i czystym pojemniku. Zapachy można też ze sobą łączyć, tworząc unikalne kompozycje zgodnie z własnym upodobaniem. Świeczki zaś są bardzo wydajne – czas palenia się małego opakowania to 10-12 godzin. Oczywiście, w dowolnej chwili można ją zgasić, by zapalić ponownie gdy będziemy mieli na to ochotę. Produkty również więc nadają się do wielokrotnego użytku, a nawet gdy są zimne będą roztaczać wokół siebie przyjemny, intensywny zapach.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń