Marka

Wyczyść

Kraj producenta

Cena

8 - 50 zł

Lista produktów  Kringle Candle

 

Woski zapachowe i świece marki Kringle Candle to prawdziwa gratka dla miłośników pięknych i niebanalnych zapachów. Stwórz domowe SPA!

Kringle Candle jest amerykańskim producentem jednej z najbardziej rozpoznawanych na świecie marek świec i wosków zapachowych, niezastąpionych w domowej aromaterapii.

Wszystkie produkty marki Kringle Candle wyróżnia niezwykła dbałość o każdy detal, wyjątkowe i niebanalne zapachy oraz najwyższa jakość użytych surowców. Dzięki temu w Twoje ręce trafiają świece i woski, które zachwycają zapachami i pięknie prezentują się w każdym wnętrzu.

Elegancki wygląd, wyjątkowe kolory, oryginalne zapachy nasycone apetycznymi aromatami to jednak nie wszystko. Bo produkty Kringle Candle to także tradycja, doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie, a także ukłon w stronę natury. Wszystkie zapachy świec i wosków marki Kringle Candle są tworzone na bazie czystych olejków eterycznych, bez żadnych dodatkowych substancji i aromatów. Dlatego mają tak wyjątkowy wpływ na Twój nastrój i samopoczucie.

Kraj produkcji: USA

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń
truck