Bio Planet

Kategorie

Wyczyść filtr
Bio Planet

Bio Planet

Ekologiczna żywność Bio Planet to głównie zdrowe kasze i makarony, ale także przekąski jak chipsy, nasiona i budynie. Samo zdrowie!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Bio Planet to polski producent i dystrybutor certyfikowanej żywności ekologicznej. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie masz pewność, że wybierzesz coś dla siebie, masz również gwarancję co do wysokiej jakości składników. Możesz wybierać spośród smacznych i zdrowych przekąsek na słono lub na słodko, a także w przyprawach z różnych zakątków świata.

Na słodko, słono... na bogato z Bio Planet!

Produkty ekologiczne Bio Planet to niezbędne dodatki i podstawy zdrowej kuchni. W ofercie znajdują się kasze i makarony, dzięki którym przygotujesz pyszne włoskie dania lub kaszotto, a także słodkie desery jak budynie czy owocowe syropy, do tego doskonałe przegryzki, jak chipsy, które można jeść bez obaw! Znajdziesz ponadto nasiona, mieszanki ziaren i dodatki do ciast i dań, dzięki którym wzbogacisz posiłki o niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i składniki odżywcze.

Prosty, naturalny skład produktów Bio Planet

Z ekologiczną żywnością Bio Planet przygotujesz doskonałe śniadania, desery i pełnowartościowe posiłki. To również zdrowe przekąski, które zawsze warto mieć pod ręką. Wszystkie produkty tworzone są pod kątem wysokiej jakości i smaku, wiele produktów jest bezglutenowych. To, co je wyróżnia, to prosty naturalny skład, bez niepotrzebnych substancji konserwujących i sztucznych dodatków. Wszystko po to, aby jeść pysznie i zdrowo!

Ekologia na wyciągnięcie ręki

Wybierając żywność ekologiczną Bio Planet, wybierasz tym samym produkty rolnictwa ekologicznego, które jest produkowane z niezwykłą dbałością i poszanowaniem środowiska naturalnego. Taka żywność powstaje bez używania nawozów sztucznych i pestycydów. Wiele badań wskazuje, że taka żywność zawiera większą ilość związków mineralnych i nienasyconych kwasów tłuszczowych, także lepszą gęstość energetyczną. W praktyce oznacza to, że żywność pochodząca z gospodarstwa ekologicznego lepiej niż żadna inna zadba o Twoje zdrowie, a także może mieć pozytywny wpływ w przypadku takich chorób jak alergia czy nowotwory. Jest całkowicie bezpieczna, może być stosowana przez dzieci i osoby starsze, zatem smacznego!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń