Cena

23 - 171 zł

Lista produktów  Sadza Soap

Brud, który myje! Polska mydlarnia SADZA SOAP wykorzystuje w kosmetykach aktywny węgiel drzewny, który świetnie działa na skórę.

Marka Sadza Soap stała się popularna dzięki czarnemu mydle w kształcie bryły węgla, które zostało zaprojektowane przez Martę Frank. Za jego sprawą marka stała się rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Mydło Sadza Soap można kupić m.in. w Czechach, Francji, Portugalii i Wielkiej Brytanii.


Co wyróżnia mydło oraz pozostałe produkty marki Sadza Soap? Przede wszystkim ich skład - wszystkie kosmetyki są naturalne i ekologiczne. Nie zawierają SLS-ów, pochodnych ropy naftowej, parabenów i innych składników o potencjalnie szkodliwym działaniu. Ich kluczowym składnikiem jest węgiel wydobywany z zabrzańskiej kopalni, który wykazuje działanie oczyszczające i antybakteryjne, nadając jednocześnie kosmetykom kolor czerni. Jego działanie wspiera roślinna gliceryna o właściwościach nawilżających i zmiękczających.


W ofercie Sadza Soap poza słynnym mydłem w formie bryły węgla znajdują się też szampon do włosów, żel pod prysznic i peeling do ciała.


Wszystkie kosmetyki mają designerskie i ekologiczne opakowania.


Produkty Sadza Soap mogą być stosowane do pielęgnacji każdego rodzaju skóry i włosów przez całą rodzinę.


 


Kraj produkcji: Polska

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń