Konsystencja glinki

Cena

28 - 51 zł

Lista produktów  Argiletz

 

ARGILETZ to francuskie kosmetyki na bazie glinek mineralnych, dzięki którym Twoja skóra i włosy odzyskają zdrowy i piękny wygląd.  

Pochodząca z Francji marka Argiletz stawia na wysokiej jakości składniki naturalne pochodzące z upraw biologicznych lub z bardzo czystych ekologicznych terenów, na bazie których tworzy kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Ich kluczowym składnikiem są wysokiej jakości glinki mineralne, niezwykle cenione w naturalnej pielęgnacji i kosmetyce. Działanie glinek opiera się na dostarczaniu skórze cennych składników mineralnych, absorbowaniu nadmiaru sebum, właściwościach przeciwzapalnych, oczyszczających, łagodzących i wygładzających. To dzięki glinkom kosmetyki Argiletz wykazują aktywne i skuteczne działanie pielęgnacyjne i pomagają w rozwiązywaniu wielu problemów skórnych.


Przeznaczone do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry i włosów kosmetyki pielęgnacyjne i myjące są w pełni bezpieczne, pozbawione szkodliwych substancji i kontrowersyjnych składników.


Oferta marki Argiletz, którą tworzą glinki w proszku i paście, szampony, pasty do zębów i inne kosmetyki pielęgnacyjne przypadnie do gustu najbardziej wymagającym, którzy oczekują od kosmetyków nie tylko łagodności, ale przede wszystkim wysokiej skuteczności.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń
truck